Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Zdravé stravování

Zdravá strava. Každou chvíli Vám někdo říká, že byste přesně takovou a takovou stravu měli jíst. Vy však máte sotva čas si namazat chleba na svačinu. Jak to tedy dělají ti, kteří jedí zdravou a vyváženou stravu a nestydí se Vám tento fakt neustále opakovat? Mají samozřejmě pomoc. Třeba tu ze Zdravestravovani.cz.

Nikdo nemá tolik času, aby si sestavoval vlastní jídelníček, nakupoval podle něj, a ještě k tomu vařil všechny chody sám. Běžný zaměstnaný člověk toto prostě nedokáže ani na to nemá energii. Musíme se věnovat práci, sobě, rodině a na nějaké vyváření každý den rozhodně nebývá čas. A v kantýně, pokud jí vůbec máme, nám určitě nebudou vařit podle toho, jak my potřebujeme.Zdravestravovani.cz toto všechno vyřeší za Vás. Jídelníček Vám bude sestaven na základě Vašich parametrů a Vašich dietetických požadavků. Zdravestravovani.cz nabízí hned několik programů:

Pokud nemáte jiné problémy než obezitu nebo nadváhu a chcete ztrácet na Váze, pak je pro Vás program PRO ZDRAVÍ. S ním koresponduje i novější program PRO ZDRAVÍ +, který nabídne ještě více ovoce a zeleniny, než jste zvyklí. Navíc nějaký ten salátek, nakrájená zelenina nebo ovocné či zeleninové smoothie.

Program SALÁT + je limitovanou edicí v době letního dostatku zeleniny. Jedná se o obědové saláty pro ty, kteří v létě preferují lehčí jídla. Pro saláty si kuchař připravuje vlastní dresinky plné zajímavých chutí.

Zdravestravovani.cz samozřejmě myslí také na vegetariány. Jetu proto jídelníček, který neobsahuje maso. Jídelníček je sestaven tak, že je maso nahrazeno rostlinnými bílkovinami.

Program PRO MÁMY je sestaven tak, aby byl vhodný pro kojící maminky, které se chtějí zároveň pomalu vracet ke své figuře, ale zároveň myslí i na živiny ve svém mléce. Z jídelníčku jsou vynechány všechny potraviny, které nejsou vhodné v prvních 4 měsících věku miminka.

Ani lidé s problémy při trávení Laktózy nebudou muset zaplakat. Program LAKTO – nabídne snížený obsah laktózy a speciální mléčné výrobky. Je pestrý, vyvážený a splňuje potřebné nutriční parametry.

Nechybí programy pro sportovce Protein + zaměřený na růst svalů a FIT + pro sportovce, kteří chtějí shodit pár kilogramů, ale jsou přitom velmi aktivní a potřebují extra energii. Můžete se spolehnout, že v těchto programech není žádný skrytý cukr – všechno je přiznané.

Ve speciálních programech si pak můžete na zdravestravovani.cz vybrat DETOX PRO, SENIOR + nebo program BEZ CUKRU, který omezuje jednoduché cukry a nahrazuje je umělými sladidly a vhodnými potravinami.Při objednávce si zvolíte datum začátku a konce objednávky. Pokud chcete program jenom vyzkoušet, objednejte si jídlo jenom na týden. Pro viditelné výsledky budete ovšem potřebovat alespoň měsíc.

Pro odběr je možné využít odběrná místa. Pokud odběrné místo v okolí nemáte, bude Vám jídlo dovezeno až domů.

Věříme, že Vám dieta pomůže dosáhnout Vašeho životního cíle nebo že Vám přinejmenším strava od zdravestravovani.cz ušetří trochu toho drahocenného času.