Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Clever Food

Bydlet v Praze má řadu výhod a možnost využívání více druhů krabičkových diet patří mezi ně. Cleverfood.eu nabízí další možnost zdravého krabičkového stravování pro Pražáky. Cleverfood.eu vám nabízí jídla vyrobená pouze z čerstvých a přírodních surovin bez doplňků stravy a chutí. Podpora je vám dostupná od pondělí do pátku 9 - 18 hodin. V nabídce je připraven rozmanitý jídelníček z vyvážených surovin plný novinek každý týden. Cleverfood vám šetří především čas - nemusíte po práci trávit čas vařením. Pokud se stravujete běžně v restauracích, pak navíc ještě ušetříte. Jídlo vám pak doručí zdarma nebo do odlehlejších zón za poplatek.Na Cleverfood.eu máte aktuálně na výběr ze tří programů.

Hubnoucí program je tu pro ty, kdo si vypěstovali nadváhu konzumací nezdravého jídla, fast-foodu, sladkostí a neměli doteď žádný režim. S hubnoucím programem budete konzumovat méně kalorií než spalujete. Je to jednoduchá matematika.

Jakmile jednou zhubnete a dosáhnete dobré kondice, je třeba si ji udržet. I proto musíte jíst správně. Budete udržovat energetickou rovnováhu, sledujete dietu a svůj stravovací režim pomocí udržovacího programu Clever Food.

A pak je tu nabírací program pro ty, kdo nechtějí být tencí, ale chtějí nabrat nějakou svalovou hmotu. Při silovém cvičení budete potřebovat více kalorí než spalujete. Příjímáte tak minimum tuků, minimum sacharidů, ale maximum bílkovin.

Kromě programu si můžete vybrat kolik jídel denně budete chtít. Na výběr jsou 2, 3, 4 nebo 5 chodů a můžetže si objednat jídlo dopředu na týden, 2 týdny nebo n měsíc. Čím delší doba, tím větší sleva - 2 týdny ušetří 3% a měsíc ušetří hned 6 %.

Dopravu je možné využívat pouze na území Prahy. Pražské jádro má dopravu zdarma a oblasti jako Zličín, Zbraslav, Koloděje a další okrajové části jsou zpoplatněné zóny.

Jídelníčky pro vás sestavuje nurtiční poradce a šéfkuchař. Spolu se snaží, aby se jídla opakovala co nejméně v průběhu celého roku, případně vytváří podobné varianty na jídla, která jsou nejoblíbenější. Pro přípravu používají konvektomaty pro šetrné vaření s párou nebo používají minimum olivového oleje. Není používáno koření a vývar s glutamátem a minimalizují také sůl a tuky. Jídla se šokově chladí a balí do hermeticky uzavřených plastových krabiček. Receptury jsou vlastní. Příprava jídel probíhá 1 den dopředu. V naprosté většině případu používají čerstvé suroviny, výjimečně pak mražené - například u mořských ryb, které nejsou někdy k dostání.

Výhodou cleverfood.eu je hlavně fakt, že nemusíte počítat kalorie, bílkoviny, tuk a sacharidy. Vše berou na sebe a všechny starosti s výpočty kalorií jsou na kuchařích. Jídelní lístek vždy obsahuje informaci o obsahu kalorií, bílkovin, tuků a sacharidů. Pokud nejíte některé potraviny, můžete si nechat za poplatek 15 kč nechat upravit jedno jídlo. V některých případech to ovšem může být na úkor pestrosti jídla (například dostanete 2x stejnou přílohu místo dvou různých).

Věříme, že vám jídlo od cleverfood.eu zachutná a vy budete moci svůj čas věnovat něčemu jinému než neustálému myšlení na to, co budete zase večer vařit.