Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Skinny Girls Fire

Cvičíte v posilovně, hubnete, ale bylo by skvělé, kdyby to šlo snadněji a rychleji? Sáhněte po spalovači FIRE, který zefektivní vaše cvičení a dodá vám energii i ve dnech, kdy byste nejraději zůstali doma v posteli.

Vyvinuli jedinečnou formuli spalovače tuku FIRE, která je určena zejména pro ženy a jejich metabolismus. Tento produkt je výsledkem českého vývoje a vy se o tom budete moci přesvědčit na vlastní kůži.Kofein, chrom, taurin, synefrin, glukomannan, karnitin nebo kajenský pepř jsou některé z mnoha pečlivě vybraných složek spalovače tuků, které vám dodají energii, nastartují metabolismus a pomohou vám spalovat tuk.

Při pravidelném používání a dostatku aktivního pohybu můžete dosáhnout rychlejší redukce podkožního tuku. Spalovač navíc působí také jako účinný antioxidant, který neutralizuje volné radikály a chrání tělo před oxidačním stresem. Aby toho nebylo málo, FIRE je obohacen o koenzym Q10, který je neúnavným pomocníkem v boji proti stárnutí pleti a vráskám.

Kapsle obsahuje kofein, karnitin, glukomannan, guaranu, chrom, synefrin, kajenský pepř, taurin a stereát hořčíku.

Glukomannan
(známý také jako konjakový mannan nebo ďáblův jazyk) - jediná látka, u které odborníci z EU potvrdili pozitivní vliv na hubnutí. Původní nevýhoda spočívající v nestravitelnosti (glukomannan prochází téměř beze změny žaludkem do střevního traktu) se rychle stala hlavní výhodou. Energetický příjem glukomannanu výrazně převyšuje jeho energetický výdej.
Karnitin - látka produkovaná tělem, o níž je známo, že zlepšuje transport mastných kyselin do mitochondrií, kde jsou spalovány a přeměňovány na energii. Karnitin byste měli doplňovat nejen v případě, že se věnujete sportu, ale také pokud držíte dietu.
Guarana - přírodní látka, která spolehlivě udržuje pozornost a snižuje únavu. A je také známá svými povzbuzujícími účinky. Zlepšuje paměť nebo pomáhá i od menstruačních bolestí.

Pokud se chystáte cvičit, vezměte si 2 až 4 tobolky 20 minut před fyzickou aktivitou (s ohledem na příjem kofeinu z jiných zdrojů). V netréninkové dny užijte jednu kapsli ráno po snídani. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

V jednom balení najdeš: 
Obsah balení: 120 tobolek.
Hmotnost obsahu: 55 gramů.
Energetická hodnota 209 kJ / 50 kcal ve 100 g.

Hubené dívky doporučují kombinovat doplňky stravy Fire s dalšími bílkovinami, které vám pomohou získat kvalitní a zdravý trénink. Vyzkoušejte skvělý protein od stejné značky, který vám pomůže dosáhnout vysněné postavy.

Nevhodné pro děti do 3 let a těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti užíváním tohoto přípravku, vyhledejte lékařskou pomoc. Bez porady s lékařem nebo lékárníkem neužívejte tento přípravek déle než 8 týdnů. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém místě při teplotě 20 až 25 °C. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Doba použitelnosti do data uvedeného na štítku. Jedná se o doplněk stravy - nemá schválené léčivé vlastnosti a není lékem. Vyrobeno v EU pro společnost Skinny girls Ltd.