Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

CLA Ethyl Ester

V dnešním světě, kde je kladen velký důraz na zdraví a vzhled, je hubnutí a udržování ideální postavy prioritou pro mnoho lidí. V tom nám mohou pomoci nejen zdravý životní styl a cvičení, ale i kvalitní doplňky stravy. Jedním z nejnovějších a nejúčinnějších produktů na trhu je Xxlabs CLA Ethyl Ester. Tento doplněk stravy, obsahující konjugovanou kyselinu linolovou s přidaným esterem, je ideálním pomocníkem při redukci tělesného tuku a formování postavy.Co je Xxlabs CLA Ethyl Ester?

Xxlabs CLA Ethyl Ester je produkt na bázi konjugované kyseliny linolové (CLA), která je známá svými pozitivními účinky na snižování tělesného tuku. Unikátnost tohoto produktu spočívá v přidaném esteru, který zvyšuje efektivitu a zlepšuje chuťové vlastnosti. Tobolky obsahují vyvážený poměr 50/50 CLA izomerů c-9, t-11 a t-10, c-12, které jsou klíčové pro dosažení optimálních výsledků.

Kvalita Xxlabs

Při výběru surovin pro Xxlabs CLA Ethyl Ester jsou kladeny ty nejvyšší nároky. Suroviny pocházejí z nejlepších zdrojů a jsou v nejvyšších koncentracích, což zajišťuje maximální účinnost produktu. Produkty jsou testovány v akreditovaných laboratořích a jejich funkčnost je ověřena v praxi s reprezentačními sportovci. To znamená, že každý uživatel tohoto produktu může mít jistotu, že dostává to nejlepší.

Složení

Každá tobolka Xxlabs CLA Ethyl Ester obsahuje 80% konjugované kyseliny linolové ve formě ethyl esteru. Dále obsahuje želatinovou tobolku (želatina, glycerin, voda) a vitamin E (D-alpha-tokoferol). Toto složení zajišťuje nejen účinnost, ale i snadné užívání a vstřebávání do organismu.

Jak Xxlabs CLA Ethyl Ester funguje?

Hlavní účinnou látkou jsou CLA izomery cis-9, trans-11 a trans-10, cis-12. Studie ukazují, že tyto izomery jsou nejúčinnější při přetváření tělesné tukové a svalové hmoty. První izomer (c-9, t-11) je nejčastěji se vyskytující v přírodě, zatímco druhý izomer (t-10, c-12) je nejvíce metabolicky aktivní. Kombinace těchto izomerů ve vyváženém poměru přináší požadované výsledky bez vedlejších účinků.

Doporučené dávkování

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje užívat 1-2 tobolky 3x denně před jídlem a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Výhody Xxlabs CLA Ethyl Ester

- Efektivita: Konjugovaná kyselina linolová s přidaným esterem zvyšuje účinnost.
- Kvalita: Suroviny z nejlepších zdrojů a testování v akreditovaných laboratořích.
- Podpora sportovců: Produkt testován a schválen reprezentačními sportovci.
- Bezpečnost: Vyvážený poměr CLA izomerů bez vedlejších účinků.

Nutriční informace (ve 2 tobolkách)

- Energetická hodnota: 86,4 kJ/20,6 kcal
- Bílkoviny: 0,6 g
- Sacharidy: méně než 0,1 g
- Tuky: 2 g
- CLA: 1990 mg
- Vitamin E: 10 mg (83% DDD)

Pokud hledáte účinný doplněk stravy pro redukci tělesného tuku a formování postavy, Xxlabs CLA Ethyl Ester je skvělou volbou. Díky kvalitním surovinám, vědecky ověřeným izomerům a podpoře vrcholových sportovců můžete dosáhnout svých cílů rychleji a efektivněji. Nezapomeňte však, že žádný doplněk stravy nenahradí zdravý životní styl a pravidelný pohyb. Kombinujte Xxlabs CLA Ethyl Ester s vyváženou stravou a cvičením a vaše cesta k vysněné postavě bude o to snadnější.