Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Express Diet

Co takhle vyzkoušet 5 denní proteinovou ketonovou dietu na hubnutí s novou recepturou zcela bez laktózy? Většina ketodiet je založená na bílkovinách a mléko a mléčné výrobky jsou jejich základem. Pokud tedy máte intoleranci na laktózu máte problém. Express Diet je dieta na 5 dní obsahující velké množství proteinu. Dieta funguje na principu ketózy - rychlé spalování tuků bez pocitu hladu.Obvykle jsou prvotním zdrojem energie pro tělo sacharidy. Ovšem během této 5denní bílkovinné diety Express diet je přísun sacharidů omezen a hlavním zdrojem energie se stává tuk uložený ve vašich tkáních. Tato metabolická změna se nazývá ketóza. Ketóza tedy spouští spalování vlastních uložených tukových zásob. 5ti denní dieta Express diet je unikátním produktem, který nastartuje ketózu a pošle vás na cestu za vytouženou hmotností.

Malý kufřík s 5 denní dietou obsahuje 20 hyperproteinových jídel:

polévka s kuřecí příchutí 2 ks,
polévka se sýrovou příchutí 2 ks,
batátová polévka 2 ks,
rajčatová polévka s bazalkou 2 ks,
žampiónová polévka 2 ks,
jablečno-škořicová kaše 2 ks,
vanilkovo-malinová kaše 2 ks,
vanilkové lívance 2 ks,
čokoládovo-malinový koktejl 2 ks,
kokteil s jahodovou příchutí 2 ks.

Složení jednotlivých produktů najdete na webu prozdravi.cz, takže budete přesně vědět, co jíte.

Je nutné podotknout, že tato 5denní varianta vás nespasí. Je to startovací balíček. Během těchto prvních dnů si vaše tělo teprve začíná zvykat na nedostatek sacharidů a je to právě toto období, kdy nastává takzvaná ketonová chřipka. Můžete pociťovat slabost, nedostatek energie a pocit, jako když na vás něco leze. Tento pocit obvykle odezní při pokračování diety do několika dnů. Během tohoto období také nastává největší úbytek hmotnosti. Nejedná se ale bohužel o tuky, ale o vodu.

Sacharidy zadržují v těle nadměrné množství vody. Pokud je vyřadíte ze své diety, voda je první, co vás opustí. Okamžitě se začnete cítit lépe - budete méně oteklí. Ovšem ta pravá dieta na konci tohoto startovacího balíčku teprve začíná. Pokud tuto nejhorší periodu vydržíte, mělo by pokračování pro vás být jednoduché. Na Prozdavi.cz můžete nakoupit další balíčky ketonových diet od různých výrobců a pokračovat tak v procesu který jste začali. Můžete ale také začít nakupovat další suroviny v běžném obchodě a začít si připravovat své vlastní nízkosacharidové pokrmy. TO už je na vás. Hotové diety vám přináší jednoduchost - obvykle je stačí zalít jen vodou nebo ohřát. Je to rychlé a jednoduché. Vlastní příprava pokrmů může být složitější.

Pokud naopak tuto dietu okamžitě po 5 dnech opustíte, musíte očekávat že ztracenou vodu naberete rychle zpět. Berte tedy tento balíček jako takový test toho, jak se budete cítit po odbourání nadbytečné vody. Pokud budete v ketonové dietě pokračovat začnete rychle ztrácet také na váze díky spalování tuků. Ovšem tento proces bude trvat týdny až měsíce. Poté je vhodné postupně přecházet z ketonové diety na dietu nízkosacharidovou. Pokud si budete chtít váhu udržet bez sportu, nebudete se moci už k vysokosacharidovému životu vrátit nikdy. Naopak pokud plánujete sportovat, hubnutí bude rychlejší a také můžete zařadit později větší množství cukrů do své stravy bez obav. Přejeme hodně zdaru.