Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Diterpex

Nedaří se Vám hubnout? Nedokáže dodržovat diety, protože máte hlad? Přemluvit se k dodržování nového režimu v počátcích není až tak složité. Těžké je ale vytrvat.

Na našem portálu Vám ukazujeme různé způsoby, jak snížit svou hmotnost. Jedno je ovšem naprosto klíčové při každé metodě – odhodlání a odolávání různým svodům. Pokud se Vám nedaří hubnout hlavně proto, že máte neustále hlad nebo chutě, pak je pro Vás jako dělaný přípravek Diterpex.Tento produkt byl vyvinut a je vyráběn v České republice ve spolupráci s farmaceuty na základě vědeckých studií a poznatcích o nutraceutikách. Přípravek je svým složením naprosto unikátní. Je vyvinut tak, aby měl co nejvyšší účinnost na omezení chuti k jídlu. Dokáže ale také zajistit úbytek tukové tkáně a dodá Vám během dne energii. Není to ale zázračný lék, který by Vám zajistil hubnutí v sedě.

Pro koho je tento přípravek ideální? Pro někoho, kdo už si našel způsob, jak hubnout. Možná jste zvolili některou nízkokalorických nebo proteinových diet. Jste rozhodnuti začít, ale obáváte se, že selžete, protože neodoláte nebo budete mít hlad. Diterpex nejen, že zabrání tomu, abyste měli hlad, ale také Vám pomůže ve Vaší snaze se spalováním tukové tkáně.

Obavou při hubnutí může být také nedostatek energie. A opravdu se to stává. Diterpex ale dokáže pomoci i v této oblasti.

Hlavními funkcemi tohoto přípravku jsou:

- Omezení chuti k jídlu

- Zrychlení metabolismu

- Podpora funkčnosti štítné žlázy

- Čilost a bystrost

- Zvýšení vytrvalostního výkonu


Klíčové v tomto případě je zlepšení funkcionality štítné žlázy. Štítná žláza se podílí na energetickém metabolismu a pokud pracuje pomalu, budete přibývat na váze a budete mít problém zhubnout.

Užívání přípravku má několik podmínek. Dietetický přípravek je vhodný pouze pro osoby, které mají BMI o hodnotě 25 a vyšší. Pokud nepotřebujete zhubnout, přípravek neužívejte.

Při užívání přípravku můžete zařadit vhodný pohyb a úpravu stravy. Účinky hubnutí budou přípravkem urychleny. Je možné užívat tento přípravek například i při ketonové dietě.

Přípravek se užívá 2x denně. Ráno si jej vezmete před snídaní na lačno a poté třeba před sportovní aktivitou, opět nalačno. Díky povzbudivému účinku přípravku máte možnost dosáhnout lepšího výsledku při sportovní aktivitě nebo větší výdrže na delší procházce či túře. Maximální denní dávka jsou dvě tobolky. Konkrétní složení přípravku a obsah jedné tablety naleznete v příbalové informaci nebo na Diterpex.cz.

Diterpex můžete zakoupit v lékárnách. Nejedná se ovšem o produkt, který by měli všude. Pokud nebudete mít při nákupu štěstí, můžete jej zakoupit přímo na stránkách internetového obchodu Diterpex.cz. Přípravek je možné si nechat Českou poštou až na Vaši adresu, je ovšem nutné vždy platit předem. (aktuálně je možné platit pouze bankovním převodem, nicméně brzy budou dostupné také platební karty.

Přejeme Vám spoustu úspěchů ve Vaší snaze zhubnout a doufáme, že s přípravkem Diterpex to bude zase o trochu jednodušší.