Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Ketomix

Hubnutí není nic snadného. Pokud člověk kouří a chce přestat, řešením je prostě přestat. Někdy to vyjde, někdy ne. Hubnutí je ale složitější. Není totiž možné jen tak přestat jíst. Obézní člověk může zemřít hlady stejně jako ten štíhlý. Jak tedy zdravě shodit kilogramy? Otázka za milion babek. Zdá se ovšem, že v posledních letech jsme značně pokročili. Jednou z metod, která opravdu funguje a není jenom výplodem marketingových kampaní je ketóza.Ketóza je stav těla, kdy dochází k biochemické změně v chování organismu. Může to znít složitě, ale není. Pokud tělu začnete omezovat přísun cukrů, začne je tělo nahrazovat ketony. To jsou látky, které tělo vyrábí samo přeměnou tukových zásob. Sacharidy jsou pro tělo důležité, získává z nich důležitou energii. Ketony dokáží cukry plně nahradit. A kila pak začnou ubývat.

Ketóza funguje na každého člověka bez ohledu na věk nebo pohlaví. Je to přirozený stav organismu, který funguje v lidském těle po desetitisíce let. V časech, kdy nebylo možné potraviny spolehlivě uchovávat bylo zvykem se před zimou nebo očekávaným obdobím neúrody "vykrmit". Energii pak člověk získával právě z tukových zásob. Ketóza tohoto faktu jednoduše využívá. Nejedná se tedy o žádnou nezdravou dietu, která by nebyla tělu přirozená.Samozřejmě, že v dnešní době není snadné se do ketózy dostat. Drtivá většina potravin, hlavně hotových a předem zpracovaných pokrmů sacharidy obsahuje. Běžně tedy nenajde v restauraci pokrm, který by neobsahoval sacharidy. Pro dosažení a zachování ketózy je klíčové omezit příjem sacharidů prakticky k nule. To znamená žádné sladkosti, žádné pečivo, žádný alkohol, žádné ovoce, téměř žádnou zeleninu. Abyste bezpečně dosáhli ketózy, museli byste přijímat prakticky pouze maso, vajíčka, mléčné výrobky a v omezeném množství některou zeleninu. To je velmi nepraktické. Naštěstí je v dnešní moderní době možnost si vaření i nákupy pro dosažení stavu ketózy usnadnit.

Tímto řešením je právě KetoMix. KetoMix je unikátní česká dieta, která nabízí dvaadvacet plnohodnotných a chutných jídel. Výhodou je, že nemusíte trávit spoustu času vařením. Pokrmy z KetoMixu jsou hotové za chvilku a většinou je to tak jednoduché, jako si zalít pytlík s čajem. KetoMix jídla neobsahují žádné glutamáty a s výjimkou houstiček jsou zcela bez lepku. K přípravě není třeba ani mléko. Jídla obsahují nejen bílkoviny, které jsou klíčové, ale také vitamíny a minerální látky, které v době diety stále potřebujete doplňovat ze stravy.S KetoMixem Vás čeká rychlé hubnutí, při kterém nebudete hladoví. Nebudete trpět nedostatkem vitamínů a minerálů jako u ostatních jednostranných diet. Navíc do sebe nebudete dostávat žádné škodlivé látky. O jídelníček se také nemusíte starat. KetoMix ho pro Vás sestaví zdarma. Produkty jsou navíc vyráběny u nás. Mají tedy potřebné certifikace a není čeho se obávat.

Pokud Vás tato možnost hubnutí zaujala, doporučujeme Vám navštívit přímo portál Ketomix.cz, kde se můžete dočíst více, a navíc produkty objednat. Přejeme dobrou chuť a ručičku váhy co nejvíce vlevo.