Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Obezin

Hubnutí je těžká dřina. Pomůže jen změna životního stylu a pohyb. Nikdo ovšem neříká, že i když děláte všechno správně, půjde to jako po másle. Někdy budete potřebovat nakopnout ještě o trošku více. A zde přicházejí na scénu doplňky stravy. Některé vám pomohou při samotném hubnutí. Jiné pak fungují jako podpora po uončení diety. Jedním z nich je právě Obezin.Obezin after diet obsahuje pouze přírodní látky a je určení k užívání po redukčních dietách. Účinnou látkou v tomto přípravku je DiFORTEX. Tato účinná složka obsahuje rheomsin - malinový keton, resveratol, extrakt ze zelené kávy 45 % CGA a Garcinia cambogia extrakt 50 % HCA.

Obezin After Diet stimuluje omezení kalorického příjmu. Obsahuje totiž patentovaný komplex látek, který za pomoci Chromu přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.

Jedna tobolka přípravu Obezin After Diet obsahuje:

350 mg DiFORTEX

200 mg Len setý (Linum usitatissimum, vláknina)

Normální trávení

Kontrola tělesné hmotnosti

Normální funkce střevního traktu (pravidelnost)

Komfort při menopauze

Normální funkce prsou

Normální funkce prostaty

Hladina cholesterolu v krvi

0.02 mg Chrom (pikolinát, chlorid 6-hydrát, chlorid chromitý)

Trojmocný chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin.

Trojmocný chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi

Co se týká uživání a dávkování, je to jednoduché. 3x denně polknete jednu tobolku. Vždy byste ji měli užívat 20 minut před každým jídlem a zapít pořádnou sklenicí čisté vody. Tobolky se polykají celé a neotevírají se. Díky tomu, bude mít žaludek čas přijmout a zpracovat látky. Voda urchcylí vstřebávání do těla. Pak si můžete udělat normální jídlo, které nebude nikterak kaloricky náročné a vaše tělo si bude myslet, že je plné.

Přípravek, jak je tomu zvykem i u dalších doplňků stravy, není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Ovšem nemusíte se bát žádných alergenů. Překračovat denní dávku není doporučeno. Nejedná se ani o náhradu pestré stravy - pouze doplňujete svůj denní regiment. Pokud chcete zajistit efektivitu, je vhodné kombinovat ještě s dalšími přípravky, které podporují hubnutí.

Nutriční hodnoty v 1 tobolce OBEZIN® after diet (560 mg):

sacharidy 354,1 mg

energetická hodnota 7,6 kJ/1,8 kcal

bílkoviny 39,3 mg

tuky 25,6 mg

Hmotnost obsahu 90 tobolek: 50,4 g ±5%.

Nezapomeňte, že pokud jste už zhubli, nechcete se dočkat Jo-Jo efektu. Dbejte proto n pravidla zdravé stravy a pokračujte ve svém cvičebním programu. Můžete samozřejmě už zařadit větší množství kalorií, než jste byli zvyklí během hubnutí a nemusíte to tolik přehánět s pohybem, stále ovšem nemůžete usnout na vavřínech. Obezin after Diet má za úkol pomoci vám nepodlehnout svodům jídla. Bude tak pro vás snadnější nevrátit se do starých pořádků, které vedly k nabrání váhy. Byla by to věčná škoda nemyslíte?

Věříme, že s pomocí Obezin After Diet se vám podaří udržet si svoji váhu a být tak zdraví a krásní tak, jak jste si vždy přáli.