Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Pharma Activ Fat

Je tu další přípravek pro podporu hubnutí, který byste si neměli nechat ujít. Jmenuje se Fat burner a jeho účinek je založený především na Camelia sinesis, Green tea, tedy Čajovník čínský a Zelený čaj. Tyto dvě hlavní složky podporují vylučování vody a přispívají ke snížení chuti k jídlu.Součástí je také hořký pomeranč, který prospěšně ovlivňuje metabolismus lipidů a podporuje tak již započatý proces hubnutí. Pepř černý pak podporuje proces trávení a ovlivňuje tak tělesnou hmotnost. A nakonec Zelená káva, která obsahuje kyselinu chlorogenovou a polymerické fenoly, které patří mezi nejsilnější antioxidanty.

Jedna denní dávka jsou 3 kapsle. Tato denní dávka obsahuje přesně takový podíl složek:

300 mg zelený čaj (cameliia sinensis, extrakt z listů, 95% polyfenolů), 200 mg kofein, 100 mg hořký pomeranč z kůry plodů (citrus auratinum, obsah hesperidinu 60%), 100 mg L-Karnitin, 15 mg Pepř černý (Pepřovník černý, Piper nigrum, extrakt z plodů 25:1, 95% piperinu), 15 mg L-Phenylalanin, 10 mg zelená káva (green coffee, extrakt z plodů, 50% kyseliny chlorogenové)

3 tablety denně se užívají ve třech dávkách ideálně před cvičením. Je nutné je zapít dostatečným množstvím vody. Přípravek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy ho mohou ale pouze po dohodě s lékařem. Přípravek je doplňkem stravy, takže stále musíte jíst výživnou stravu, abyste dosáhli svých cílů.

Složení přípravku:

Plnidlo (maltodextrin), obal kapsle (želatina), extrakt zeleného čaje (cameliia sinensis, z listů, 95% polyfenolů), citrus auratinum (hořký pomeranč, z kůry plodů, obsah hesperidinu 60 %, obsah synefrinu 10 mg), kofein, L-karnitin tartrát, pepřový extrakt (Piper nigrum, z plodů,25:1, 95 % piperinu), L-phenylalanin, extrakt zelené kávy (green coffe, z plodů, 50 % kyseliny chlorogenové), protispékavé látky(fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

Nejdůležitější součástí přípravku je zajisté zelený čaj. Zelený čaj je totiž antioxidant, který přispívá k normální činnosti srdce a podporuje metabolismus lipidů. Díky zelenému čaji budete mít normální strav kostí, budete mít zdravé a silné zuby a vědci tvrdí, že podporuje také fyzickou i psychickou činnost. Normální stav pokožky vás překvapí. Díky zelenému čaji budete mít normální hladinu glukózy v krvi. Další výhody zeleného čaje:

- Vitalita - tonus - únava
- Kognitivní a duševní zdraví
- Spánek - koncentrace
- Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
- Kognitivní výkon
- Bdělost - relaxace
- Termogenese - energetický výdej
- Vylučování vody z těla

Při užívání myslete na to, že součástí je také Kofein, který může citlivým jedincům způsobovat potíže s usnutím. Neberte proto přípravek přímo před spaním.

Přípravek můžete v klidu kombinovat s jinými přípravky pro podporu hubnutí. Nezapomeňte ovšem, že samotný přípravek nezmůže nic. Musíte jej doplnit disciplínou, zdravou a vyváženou stravou a trochou toho zdravého pohybu. Bez těchto všech složek nedokáže přípravek nic. Může vám ale pomoci, aby vaše snaha byla efektivnější a hubnutí rychlejší.