Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Restart hubnutí

Až jednou zhubnu, budu šťastnější. Až se vejdu do menších kalhot, budu mít víc sebevědomí. Až budu se sebou spokojená, najdu si chlapa, Až přestanu řešit váhu, budu šťastná. Poznáváte se v těchto větách? Zkuošely jste už nějaké ty způsoby zhubnout, ale nefungovaly? Pak je Restart hubnutí to pravé pro vás.Nejste v tom sami. Nutriční terapeutky vás povedou na cestě k úspěšnému zhubnutí. Už 20 let úspěšně pomáhají lidem ukončit trápení s nadváhou a cítit se ve svém těle opravdu dobře.

Monitka Divišová, Kristýna Ostranická a Hanka Střelečková jsou autorkami programu Restart hubnutí. Znát je můžete z TV Prima, knížek i časopisů. Jsou členkami UGO odborné rady i Aliance výživových poradců a pořádají také semináře pro firmy. Klienti mají výsledky, protože je naučí systém, jak si váhu dlouhodobě udržet snadno bez trápení či odříkání.

Unikátní program Restart hubnutí vám pomůže během 10 týdnů vybudovat si zdravé návyky tak, aby byly slučitelné se životem a vaše shozená kila už jste znovu nenabrali. Restart je systém, který není dietou, ale změnou. Je o změně jídla, myšlení, chování i vztahu k vlastnímu tělu.

Během deseti týdnů se podíváte na klasická hubnoucí témata novýma očima. Nic nebude zakázáno, nic nebude omezeno, nebudou se počítat kalorie ani vás nečekají pocity selhání. Získáte takové návyky, které vás budou bavit a jídlo, které si připravíte vám bude chutnat. Už vás nečeká žádné trápení ani chutě na sladké.

Program restart hunbutí vás naučí zdravě vařit a jednoduše plánovat. Součástí je kuchařka a systém jídelníčků s 83 recepty včetně fotografií, seznamy na nákup. šablony na sestavení vlastního jídelníčku pro udržení váhy.

Čekají na vás praktické znalosti o výživě, psychice a každodenních návycích. 4 videa týdně k tématům výživa, práce s myslí, návyky. Koučovací videa vás vybaví praktickými informacemi, které můžete hned uvést do praxe.

Zjistíte, jak ušetřit hromadu času při přípravě skvělých jídel. 15 videí přímo z kuchyně obsahují tipy pro jednoduchou přípravu jídel, nakupování i uskladnění potravin. Čeká na vás inspirace pro přípravu jídel, které vám budou chutnat.

Máte na spěch? Taháky vám pomohou udržet důležité informace na očích. Dát si je můžete na ledničku. I když budete mít na spěch, popadnete v ledničce tu správnou věc namísto nějakého rychlého uspokojení.

Cvičení je součástí procesu. 10 videí s domácím cvičením obsahuje jednoduché sestavy pro začátečníky i pokročilé. Čeká na vás lehké posilování, protahování i podpora pro radnní probuzení.

Jako domácí úkoly ze školy si vypracujete pracovní sešity, které vás vedou krok za krokem. Jejich součástí jsou návody, doporučení a úkoly, které vám pomohou udržet směr. Encyklopedie důležitých potravin i témat a přepis nejdůležitějších nahrávek.

Program restart hubnutí si můžete na týden vyzkoušet zdarma a využít můžete také 100 % garanci vrácení peněz do 30 dnů od platby.

10 týdenní program Stzart ihned vás vyjde na 3 990 Kč. K tomuto balíčku si můžete přidat také doplňky stravy, které vám mohou pomoci, ale podmínkou pro úspěch nejsou.