Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Venira

Značka Venira na svém e-shopu nabízí také 3 produkty, které se zaměřují na hubnutí a formování postavy.

Produkt Venira brain Booster je produkt, který není až tak na hubnutí, ale slouží k tomu, abyste se během procesu hubnutí cítili v pohodě a stále plní energie, i když budete přijímat méně kalorii. Venira Brain booster obsahuje kofein, zelený čaj a další přírodní látky. Venira vám dodá energii, přispěje k lepší paměti, podpoří produktivitu a obsahuje také adaptogen, který pomůže zvyšovat odolnost organismu proti střesu. Sníží také míru únavy a vyčerpání. Je vhodný během náročného dne v práci, při studiu nebo při sportování. Balení Venira brain booster nabídne 80 kapslí. Stačí užívat 1 kapsli denně při běžném dni, 2 kapsle při vyšší zátěži vždy alespoň s 4 hodinovým rozestupem. Je vhodný pro muže a ženy, neobsahuje cukr ani laktózu.VENIRA hunger blocker je už produkt, který souvisí s hubnutím více. Je to přírodní doplněk stravy, který obsahuje dvě účinné látky, které snadno přispívají ke kontrole hmotnosti a pomohou vám zbavit se nekonečného boje s přejídáním. Díky tomuto doplňku stravy budete mít ihned navozen pocit sytosti a na jídlo už nebudete mít ani pomyšlení. 80 kapslí vám vydrží na 40 dní. Dávkování je 2 kapsle denně - jednu vezmete ráno a jednu večer. Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný. Opět neobsahuje žádný lepek ani laktózu. Samozřejmě to není žádný zázračný produkt. Stále musíte jíst. Jenom nebudete muset jíst tolik. Stačí běžná zdravá snídaně a tato pilulka a měli byste zůstat v klidu až do oběda. Večerní pilulka zase poslouží po střídmé večeři k tomu, aby na vás nepřišly noční nájezdy do ledničky.

- Přispívá ke snížení tělesné hmotnosti

- Napomáhá spalovat tělesný tuk

- Přispívá k nižšímu příjmu potravin

- Vytváří pocit plnosti

- Potlačuje hlad

- Podporuje trávení

- Nastartuje metabolismus

A to nejlepší nakonec. Venira spalovač tuků je produktem 21. století v oblasti redukce váhy. Pokud cvičíte, tak si tento produkt zamilujete. Venira spalovač obsahuje 7 účinných látek, které snahu při cvičení maximálně zefektivní a jednoduše tak podpoří spalování tělesných tuků. Jedná se o přírodní doplněk stravy, který obsahuje zelený čaj, guaranu, chrom a další skvělé látky.

- Podporuje spalování tuků

- Přispívá k dodání energie

- Potlačuje chuť k jídlu

- Snižuje míru únavy

- Podporuje výkon

- Vegan, bez lepku, bez cukru a přidané chemie

I v tomto případě se užívají 2 kapsle přípravku denně, které se zapíjejí dostatečným množstvím vody. Celkový účinek těchto kapslí rozhodně doplňte fyzickou aktivitou.

Takže jak na to? Brain booster si vezmete, když omezujete kalorický příjem a zajistíte tak, že nebudete unavení. Hunger Blocker si vezmete, abyste omezili svoje chutě během dne i večer. A Venira spalovač tuků si dáte před cvičením nebo při jakékoliv jiné fyzické aktivitě - třeba při procházce nebo při cestě na výlet. Toto trio bude skvělým parťákem ve vašich snahách o zdravější a krásnější tělo.