Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Blendea

Blendea.cz je obchod, který aktuálně nabízí 2 hlavní produkty. Jedním z nich je Blendea Supergreens a tím druhým je Blendea Superprotein. Pojďme se na oba produkty podívat podrobněji, abychom zjistili, jakým způsobem mohou být našemu tělu prospěšné.Blendea Supergreens je přípravek vyrobený ze směsi zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly, spiruliny a máty peprné. Přípravek má za svůj cíl doplnit důležité vitamíny a minerály, pročistit organismus, zlepšit trávení a také potlačit chuť k jídlu. Je tedy skvělým společníkem pro každého, kdo se chystá shodit pár kilogramů. Obzvláště vhodný je, pokud trpíte náhlými návaly hladu, které uspokojujete před otevřenou lednicí.

Superpotraviny pro výrobu Blendea Supergreens pochází z panenské přírod y na Taiwanu a v Německu. Tam jsou pěstovány pod přímým sluncem bez použití chemických látek. Nakupujete tedy produkt certifikovaný v Bio kvalitě, evidovaný u Ministerstva zemědělství a opatřený certifikátem o zdravotní bezpečnosti. Zároveň je každá šarže podrobena kontrole a analýze. Nemůže se tedy stát, že byste si nedopatřením dávali do těla škodlivé látky.

Přínosem Blendea Supergreens tedy je:

- Pročištění a nastolení mikrobiální rovnováhy

- Doplnění antioxidantů pro ochranu buněk

- Příjem vlákniny

- Povzbuzení organismu

- Doplnění vitamínů a minerálů

- Podpora trávení, fungování jater, žlučníku

- Posílení imunity

- A především podpora zdravého hubnutí díky chlorelle, pšenici a spirulině

Relativně novým produktem ze sortimentu Blendea je Superprotein. Superprotein v sobě spojuje výběrové rostliné proteiny a superpotraviny, keré podporují organismus při fyzické zátěži. Tento protein nabídne vysoký obsah bílkovin, prospěje udržení a růstu svalové hmoty, má nízký obsah nasycených tuků, udržuje zdravou hladinu cholesterolu, vyrovnává krevní tlak a je opět skvělým zdrojem vlákniny.

Hlavními složkami jsou rýžový a hráškový protein. Rýžový protein je nejen zdrojem bílkovin, ale také aminokyselin, které pomáhají tvorbě svalové hmoty. Neobsahuje lepek, ani laktózu, a tak hravě nahradí oblíbený syrovátkový protein. Hráškový protein je opět bezlepkový a bezlaktózový. Ocení jej alergici a vegani. Mimo bílkovin obsahuje také vysoké množství vitamínů a minerálů. Mezi další složky patří Maca, MSM, Lucuma a malý kousek yaconu pro sladší chuť.

Portál Blendea.cz není pouhým obchodem, kde můžete SUPERGREEN A SUPERPROTEIN zakoupit. Je to také informační portál, který Vám sdělí, jak správně tyto produkty užívat, jaké mají účinky a co od nich můžete očekávat v krátkodobém i dlouhodobém horizontu užívání.Pokud kupujete poprvé, doporučujeme Vám zakoupit jednotlivá balení. Pokud se ale stanete veteránem a začnete každý den oceňovat lepší fyzickou kondici, lepší trávení a případně snadnější hubnutí, doporučujeme objednat větší množství produktů. Čím více balení zakoupíte, tím méně za jednotlivé balení zaplatíte. To platí pro oba produkty z nabídky Blendea. Přejeme Vám dobrou chuť, a ještě lepší pocit ze života.