Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Hubnutí Marija

Na úvod slovo zakladatelky poradny:

Jsem Jarmila Mastejová a specializuji se na výživové poradenství.

Jsem tu pro vás, abych pomohla se získáním zdravé postavy a abych vás navedla na cestu zdravého životního stylu. Nebudu vám nabízet zázračné produkty nebo šablony jídelníčků. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a empaticky.Dříve než se začnete rozhodovat, kterou z takzvaných "zaručených" diet nasadit, přijďte se nezávazně poradit. Ukážu vám, že to jde i jinak.


Každý si totiž zaslouží profesionální přístup na individuální úrovni, co se tělesného zdraví týče. Pro každého klienta vytvoří Jarmila takový stravovací model, který mu pomůže získat ideální váhu a zlepšit zdraví a to jak fyzické, tak duševní. Při sestavování plánu přitom využívá znalostí a výsledky vědeckých poznatků a bere v úvahu genetické dědictví, krevní skupinu a metabolický typ. Univerzální dieta pro všechny klienty totiž neexistuje. Na vině je biologická odlišnost každého z nás. Tato biologická jedinečnost určuje, která strava nám prospívá a která ne. Naše tělo ví, co potřebuje, ale neumí nám to říct. Musíte se to naučit a právě Na hubnutimarija.cz vám to poradí.

Svým klientům výživová poradkyně pomáhá s výživou a zdravým životním stylem. Ať už chcete zhubnout, přibrat, zlepšit sportovní výkon nebo se jen tak dozvědět, jaký stravovací program je pro vás optimální, hubnutimarija.cz je tu pro vás.

Nabízí kvalitní fitness poradenství v oblasti životního stylu a výživy pro sportovce. Pokud máte problém nabrat, ukáže vám poradna, jak na to. Mezi klienty jsou také lidé s věkem 60+. I jim pomáhají zlepšit kondici. Jste se sebou spokojeni a chcete si udržet zdravé tělo déle? I tady vám pomohou. Jídelníček je možné sestavit také pro děti, kterým tu pomohou vypořádat se s nadváhou. A pak samozřejmě největší kategorie pro redukci váhy - těchto klientů je nejvíce a mají nejvíce podkladů a to i v případě, že trpí nějakou nemocí včetně diabetu. Nic není nemožné.

Pokud máte zájem o služby hubnutimarija.cz, můžete se přihlásit prostředncitvím formuláře na úvodní osobní konzultaci. Dříve, než se začnete rozhodovat, kterou dietu nasadíte, pojďte se raději poradit. Vyvarujete se tak zbytečných komplikací a jojo efektu. Ze zkušeností je jasné, že klienti jsou úspěšnější pod vedením a s podporou empatického odborníka. Vybrat si toho správného, ale není úplně jednoduché. Využijte nabídku na osobní konzultaci třeba i se slevou.

Stačí vyplnit formulář a nezapomenout poznamenat svoje kontaktní údaje. Pokud neřeknete jinak, tak během 24 hodin budete kontaktováni a domluvíte se na termínu schůzky. Na osobní schůzce na adrese v Praze 11 bude provedena vstupní prohlídka.

Na prohlídce se domluvíte, co od změny očekáváte a jaká je vaše motivace. Výživová poradkyně se bude ptát, co jste pro úpravu hmotnosti dosud podnikli a s jakým výsledkem. Společně se pak pobavíte o tom, jak se stravujete, žijete a dozvíte se, co byste měli změnit. Jednoduše vám budou vysvětleny výhody i úskalí na cestě za vysněnou postavou. A pokud nevíte co čekat, můžete vyzkoušet krátkou 15 minutovou konzultaci zdarma.