Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Mix & Slim

Možná už víte, i díky nám, co je to ketonová dieta. Začít dodržovat ketonovou dietu je v domácích podmínkách ovšem velmi složité. A nepomohou Vám ani restaurace. Jedná se o natolik specifickou stravu, že byste nevěděli, co si v restauraci smíte objednat. Obzvlášť pokud neznáte konkrétní složení jednotlivých pokrmů. Co Vám tedy zbývá? Specializované obchody jako je právě Mixslim.cz.

Mix & Slim pro Vás navrhl dietní jídla, která jsou přímo nadupaná bílkovinami a vlákninou. Naopak obsahují pouze minimální množství sacharidů, cukrů a tuků. Výhodou je složení výhradně z kvalitních surovin nadupaných vitamíny a minerály.Pokud máte při dietách problém sledovat co můžete nebo nemůžete jíst, tak je Mix & Slim tou správnou cestou pro Vás. Nebudete prostě jíst nic jiného než produkty, které jsou Vám doporučeny v dietním plánu, který je pro každého zákazníka dostupný na webu.

S jídly od Mix & Slim budete jíst pravidelně 5x denně a na výběr máte z koktejlů, kaší, polévek, palačinek a omelet. Většinu produktů stačí smíchat s mlékem nebo vodou v shakeru. Do dvou minut budete mít uvařeno.

Při ketonové dietě nemusíte nijak nadměrně cvičit. Stačí dodržovat běžný denní režim na který jste zvyklí včetně lehké sportovní aktivity. Z počátku se můžete cítit více unavení. Jakmile se ale dostanete do stavu ketózy, začnete v sobě objevovat nové síly.

Dietní jídla od Mix & Slim jsou navržena tak, aby tělo začalo samovolně spalovat tuky ve stavu ketózy bez hladovění a nadměrného cvičení. Na výběr jsou různé příchuti, které trochu zmírní pocit stereotypu. Ketonová dieta není nic, co byste měli dodržovat dlouhodobě. Pro začátek postačí měsíc. Sami uvidíte, jaké budete mít výsledky. Můžete se k ní později vrátit. Nejedná se ovšem o životní styl. Cukry tělo jednoduše potřebuje a ani není reálné, abyste tuto dietu dodržovali po celý život. Jedná se o krátkodobé řešení hmotnosti.

Výhodou ketonové diety je absence Jo-Jo efektu. Co zhubnete, to si dlouhodobě udržíte. Později se k dietě s Mix & Slim můžete vracet a korigovat tak svou hmotnost. Vše je perfektně bezpečné a tělu přirozené. Nejedná se o žádné chemicky vyvolávané stavy. Ketóza je opravdu tělu přirozený stav, který funguje po tisíce let.Ketonovou dietu můžete samozřejmě získat i od jiných dodavatelů. Mix & Slim Vám ovšem navíc nabídne široký výběr příchutí, dopravu zdarma pro nákup už od 1 500 Kč, shaker zdarma ke každému balíčku a dodání do 2 dnů. Pokud se tedy při ketóze najednou ocitnete bez jídla, nebude dodávka dlouho trvat. Alternativou k produktům mohou být například vejce, maso nebo mléčné výrobky. Těmi mimo jiné také můžete stereotypní jídla podle dietních plánů doplňovat.

Na Mixslim.cz najdete dietní plány pro Keto dietu, Dukanovu dietu, Dietu z Cambridge, Nízkosacharidovou dietu, Proteinovou dietu a Atkinsonovu dietu. Dietní plány se od sebe mírně liší, ale produkty, které budete při dietách konzumovat jsou stále stejné.

Přejeme Vám hodně zdarů ve Vašich snahách a věříme, že se zase budete cítit tak zdravě a sexy, jak si zajisté přejete.