Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Alavis Maxima

Alavis Maxima je doplněk stravy určený k podpoře hubnutí. Obsahuje mikroenkapsulovaný kofein s prodlouženým uvolňováním a koncentrovaný pepřový extrakt s kapsaicinem, který se uvolňuje postupně, aniž by způsoboval žaludeční potíže.Extrakt z pepře s kapsaicinem přispívá k regulaci hmotnosti, správnému metabolismu sacharidů a lipidů, přirozené termogenezi a výdeji energie. Kofein pomáhá zlepšit koncentraci, zvýšit bdělost, bystrost a bdělost (při konzumaci 75 mg/dávka) a zvýšit vytrvalostní výkon (při konzumaci 3 mg kofeinu/kg tělesné hmotnosti hodinu před cvičením). Potlačuje také chuť k jídlu, čímž přispívá ke snížení příjmu kalorií a kontrole hmotnosti. Další složkou je L-karnitin, přirozená složka těla související s aminokyselinami. Je vytvořen z aminokyselin lysinu a methioninu, vitamínů C, B3, B6 a železa a je nezbytný pro uvolňování energie z tuků. Je to zásadní faktor pro udržení zdraví a fyzické kondice. Předpokladem pro posílení jeho účinku je fyzická aktivita a vyvážená strava.

Způsob zpracování zajišťuje pomalé uvolňování kofeinu a zároveň potlačuje klasickou hořkou chuť a nezatěžuje trávicí trakt. Tato mikroenkapsulovaná forma kofeinu je vhodná pro sportovce a jedince s aktivním životním stylem. Každá kapsle obsahuje množství mikroenkapsulovaného kofeinu s prodlouženým uvolňováním odpovídající 2-3 šálkům kávy.

Složení jedné 0,768g kapsle obsahuje L-karnitin (L-karnitin-L-tartrát) 200 mg, mikroenkapsulovaný kofein (kofein, estery mastných kyselin) 100 mg, plnivo (hydroxypropylmethylcelulóza), mikropeletovaný ovocný extrakt z pepře ročního ( Capsicum annuum L., kapsaicinoidy min 2%) 100 mg, protispékavé látky (rýžová mouka*, stearát hořečnatý, mastek), modifikovaný kukuřičný škrob, maltodextrin, barvivo (oxid zinečnatý). * Může obsahovat stopy sóji.

Doporučené dávkování je jedna kapsle ráno a jedna odpoledne nalačno pro regulaci hmotnosti. Pro sportovní aktivity užívejte jednu kapsli 30 minut (maximálně 2 hodiny) před tréninkem spolu se sacharidy nebo bílkovinami.

Každé balení obsahuje 40 kapslí. Jedná se o doplněk stravy vyrobený v České republice. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dodržujte pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti a mladistvé do 15 let (od 15 let konzultujte s nutričními specialisty), těhotné a kojící ženy, osoby s kardiovaskulárními problémy.

Navíc je produkt formulován s L-karnitinem, přirozeně se vyskytující aminokyselinou, která hraje klíčovou roli při výrobě energie z tuků. Je vytvořen z aminokyselin lysinu a methioninu spolu s vitamíny C, B3, B6 a železem. L-karnitin je důležitý pro udržení celkového zdraví a fyzické kondice a pravidelná fyzická aktivita a vyvážená strava mohou zlepšit jeho účinnost.

Unikátní metoda zpracování použitá v Alavis Maxima zajišťuje pomalé uvolňování kofeinu a zároveň snižuje klasickou hořkou chuť a minimalizuje zažívací potíže. Tato mikroenkapsulovaná kofeinová formule je ideální pro sportovce a jedince s aktivním životním stylem. Každá kapsle obsahuje mikroenkapsulovaný kofein s prodlouženým uvolňováním ekvivalentním 2-3 šálkům kávy.

Doporučené dávkování pro kontrolu tělesné hmotnosti je jedna tobolka ráno a jedna odpoledne, nejlépe nalačno. Při sportovních aktivitách užívejte jednu kapsli 30 minut (maximálně 2 hodiny) před cvičením spolu se sacharidy nebo bílkovinami. Nezapomeňte pít hodně vody.

Každé balení Alavis Maxima obsahuje 40 kapslí a je doplňkem stravy vyrobeným v České republice. Je důležité uchovávat tento výrobek mimo dosah dětí a nepoužívat jej jako náhradu pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Tento produkt není vhodný pro děti a mladistvé do 15 let (u starších 15 let je doporučeno konzultovat s odborníky na výživu), těhotné a kojící ženy, osoby s kardiovaskulárním onemocněním nebo hypertenzí a osoby citlivé na kofein.

Stručně řečeno, Alavis Maxima je doplněk stravy, který obsahuje mikroenkapsulovaný kofein s prodlouženým uvolňováním a koncentrovaný pepřový extrakt s postupným uvolňováním účinných látek bez způsobení žaludečních potíží. Obsahuje také L-karnitin, přirozeně se vyskytující aminokyselinu, která hraje klíčovou roli při výrobě energie z tuků. Díky své jedinečné metodě zpracování je Alavis Maxima ideální pro sportovce a jednotlivce s aktivním životním stylem, kteří chtějí kontrolovat svou váhu a zlepšit svůj fyzický výkon.