Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Goodly

Máme tu nový produkt, který všem nervózním a vystresovaným zaměstnancům dává možnost hubnout. Goodly je nutričně vyspělé a velmi kompélexní jídlo, které dodává všechny živiny, které lidské tělo potřebuje, aniž by musel člověk řešit cokoliv okolo. Příprava je jednoduchá, chuť je výborná a složení je inovativní.Jedna porce tohoto nápoje nhradí kterékoliv denní jídlo a to i přesto že obsahuje pouze 2 gramy sacharidů a 2 gramy tuků na porci. Zasytí vás přitom na následující 3 - 4 hodiny. Díky tomu pomůže udržet denní příjem tuků a sacharidů na minimu a zase se tak o kousek přiblížit vysněné postavě a to bez hladovění a bez konzumace nezdravých doplňků stravy.

Goodly je ovšem především o zdravém životním stylu. Zařadit jej do jídelníčku můžete při sportu nebo jako super rychlou snídani, kteoru jinak nestíháte. Od běžného stresu vám sice Goodly nepomůže, ovšem nebudete muset svou mysl zatěžovat tím, jak se zdravě živit. Goodly do jídelníčku dostává nejen důležité proteiny a vitamíny, ale také vzácné věci jako trávicí enzymy nebo omega 3 mastné kyseliny. Nechybí ani probiotika pro zdravou střevní mikroflóru.

Základní složkou celého jídla je protein. Konkrétně se jedná o Casein a syrovátkový koncentrát. Proteiny jsou vždy zásadní složkou potravin pro redukci hmotnosti a udržení svalové hmoty i její regeneraci po fyzické zátěži. Při hubntí je také důleitý dostatečný příjem bílkovin, který v kaloričkém součtu nahrazuje hodnoty sacharidůa tuků. Proto právě Goodly nabídne dostatek proteinů, které vyhovují redukčnímu i udržovacímu režimu a díky regeneračním účinkům jsou vhodné i pro sportovce. Proteiny pro Goodly jsou získávány technologiemi úpravy mléka.

Dále jsou do Goodly přidány probiotika dextrin, trávicí enzymy, inulin z čekankové vlákniny, lněný olej pro omega 3 mastné kyseliny, lecitin, kokosové mléko obsahující vitamíny, GUMA Guar pro zajištění krémové konzistence a další mix vitamínů a minerálů pro vytvoření kompletního pokrmu. Jak je Goodly Slazeno? Skvělou sladkou (mírně) chuť mu dodává Stévie, která neobsahuje žádné kalorie. Stevie nezvyčuje glykemický index a ukládání tuků. V nápoje je jí však málo z toho důvodu, aby nekazila chuť lidem, kteří nemají rádi sladké. Každý si pak může nápoj dosladit vhodnou surovinou podle libosti. K tomuto účelu patří na Goodly.cz v sortimentu například čekankový sirup. Přidat můžete ale také ovoce nebo další stevii. Na trhu je spousta přeslazených produktů a přesně tomu se chtěli na Goodly vyhnout.

Aktuálně jsou k dispozici 4 příchutě tohoto nápoje: Vanilka, Neutral, Lesní směs a Čokoláda. Je jasné, že každý má jiné preference a tak můžete na začátek objednat 8 porcí za 480 Kč, které obsahují 2 balíčky od každé příchuti. Poté už si můžete balíček namixovat podle vlastního uvážení nebo zakoupit pevné boxy jedné příchutě. Obecně i zde platí, že čím více balení nakoupíte, tím více ušetříte.

Pokud navštívíte Goodly.cz, navíc tam najdete recepty na pochoutky připravené z nápoje Goodly, které jsou prostě božské. Přejeme dobrou chuť a hodně úspěchů při hubnutí.