Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Dieta v krabičce

Zdravý pohyb, zdravá strava, dobrý spánek a málo stresu. Podle vědců bychom se díky těmhle jednoduchým věcem měli dožít nejdelšího věku, pokud nemáme nějaké negativní genetické dispozice. Na druhé straně ale musíme chodit do práce, vydělávat na chléb a vodu, lidově řečeno, a tento čas nám chybí pro provozování zdravého pohybu, přípravě zdravé stravy, dobrého spaní a nutno říct že práce je hlavním zdrojem lidského stresu.

Nepovíme Vám o žádné zázračné formuli, jak mít na všechno dostatek času. Možná Vám ale pomůžeme vyřešit problém se zdravou a vyváženou stravou. Takovou, kterou by měl jíst každý člověk ideálně každý den.Pokud vařit neumíte, nebaví Vás to nebo prostě nemáte čas, a přesto byste chtěli jíst zdravě nebo nedej bože ztrácet na váze, pak je tu společnost, která uvaří za Vás, jídlo Vám přiveze a vše bude nastaveno přesně pro Váš metabolismus a podle stanoveného cíle. Webová stránka, kde se můžete dočíst více a jídlo si objednat se jmenuje Dietavkrabicce.cz.

Čeká Vás strava bez starostí, o kterou se nemusíte starat. Veškerou dřinu necháte na Dietavkrabicce.cz. Žádné fronty v obchodě, a přitom budete mít neustále čerstvé suroviny ve svém jídle. Oni se za Vás budou potit u sporáku a na Vás zůstane jenom ta nejpříjemnější část – jezení.

Každý váhový úbytek je individuální. Klienti, kteří si ale zvolili redukční dietu dosahují za měsíc krabičkové diety průměrného váhového úbytku 5 – 7 kilogramů. Jedná se o chutnou a vyváženou dietní stravu. Nečeká Vás celodenní chroupání jedné mrkve a o svátek brokolicový košťál.

Krabičková dieta obsahuje všech 5 částí jídelníčku – snídani, svačinu, oběd, další svačinu a večeři. Nic dalšího už kupovat nemusíte. Snad je něco málo k pití, pokud Vám nepostačuje čistá voda.

Jídla na Dietavkrabicce.cz jsou vyvíjena profesionály. Šéfuje jim výživový poradce a kuchaři mají spoustu zkušeností z Čech i ze zahraničí. Nejsou to žádní mistři instantních dochucovadel nebo kečupů. Jedná se opravdu o profesionálně připravená jídla.

Vy sami si navíc volíte způsob dopravy, která bude Vašemu srdci nejbližší. V Praze se nacházejí odběrná místa a další odběrná místa jsou v dalších koutech republiky. K rozvozu až domů, který si tedy musíte připlatit, jsou využívány chladicí dodávky a automobily vybavené chladicími boxy. PO celou dobu je teplota jídel monitorována. Dorazí k Vám tak naprosto čerstvá.

Před každou objednávkou máte možnost kontaktovat výživovou poradkyni. Můžete se klidně přiznat, že jste zhřešili. Ona Vám na základě Vašich stravovacích návyků a možných hříchů může jídelníček upravit a doporučit vhodný dietní program nebo změnu.

Možná se to nezdá, ale Dietavkrabicce je četrná i k vaší peněžence. Pokud sečtete ceny všech jídel, která si dopřejete, vyjde Vám cena jen o málo vyšší, než běžně za jídlo platíte. To za ty shozené kilogramy už prostě stojí.Věříme, že i díky Dietavkrabicce.cz se Vám podaří dosáhnout Vaší cílové hmotnosti a přejeme Vám hodně štěstí ve Vašem snažení. Přejeme také dobrou chuť.