Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

My Keto

MyKeto.cz je další z těch firem, které vám pomohou v začátcích ketonové diety. Pokud chcete zhubnout a představa připravovat 5 speciálních jídel od píky vás děsí, pak je to rozhodně metoda, kterou budete chtít zvolit.MyKeto.cz je rodinná firma, která vznikla už před více než 25 lety. V té době se samozřejmě nevěnovala ketonové dietě, ale vývojem jídel a speciálních potravin. Nyní se ale vrhla na budování na míru sestaveného redukčního plánu MyKETO. Nová vlajková loď vás vyvede ze začarovaného kruhu hladovění a drastických škodlivých diet. Ketodieta opravdu funguje a není zatracována ani experty na zdravou výživu. Musíte se ovšem držet určitých pravidel. MyKeto.cz vám v tomto ohledu rozhodně poradí.

Díky MyKeto.cz zjistíte, že odložit nabraná kila je skutečně možné. A to dokonce velmi jednoduše a pohodlně. Princip propracovaného dietního plánu spočívá v intenzivním pocitu nasycení, který přetrvává díky vysokému obsahu bílkovin a přidané vláknině.

S MyKeto nebudete hladovět, a přitom kila půjdou dolů. Právě v nehladovění je odlišnost od ostatních diet. Sortiment produktů vám nabídne široký výběr proteinových jídel a koktejlů, které navíc báječně chutnají a dodají tělu tolik potřebné vitamíny a minerály. MyKeto.cz si zakládá na kvalitních surovinách a může přijít vhod i jako náhrada výživy pro vytížené manažery, sportovce nebo rekonvalescenty. Produkty jsou vyráběny bez konzervantů, palmového oleje, syntetických barviv a dochucovadel. Příprava MyKETO produktů zabere opravdu jenom chvilku.

Pokud se máte rádi a chcete se sebou něco dělat, pak s MyKeto.cz toho dosáhnete. Fotbálek s kamarády dáte jako mladíci a po letech vám padne i váš oblek z promoce. S odloženými kily se budete cítit mnohem lépe a odrazí se to i na vašem zdraví. Snížíte tak riziko civilizačních chorob, snížíte svůj krevní tlak, hladinu cukru i cholesterolu v krvi, zlepšíte si kvalitu pleti, vlasů i nehtů.

MyKeto vám opravdu může změnit život, pokud vytrváte. Pomůže vám změnit nejen vaši hmotnost a složení těla, ale také myšlení, postoje a vzorce chování, které jsou důležité k dlouhodobému zdravému životu. Přidanou hodnotou bude sebevědomí, zdraví, štěstí a obdiv okolí.

Produkty si můžete zakoupit samostatně nebo si můžete vybrat z dostupných dietních plánů.Zásilky vám doručí Česká pošta formou balíku do balíkovny, na poštu nebo do ruky. Využít můžete také DPD kurýra nebo DPD parcel shop. Vyzvedávat můžete osobně také v Zásilkovnách po celé české republice nebo odebírat přímo od zdroje v Soběslavi.

Za zboží je možné platit platební kartou online, online bankovním převodem, hotově, dobírkou nebo klasickým bankovním převodem.

MyKeto.cz vám s hubnutím určitě pomůže. Co je ovšem hlavním faktorem je vůle. Musíte mít výdrž a přečekat úvodních několik dnů, které budou trochu utrpením. Musíte mít připravené peníze, abyste si produkty mohli zakoupit a fungovat tak i v pracovním procesu bez nutnosti hrábnout po něčem, co vám ketózu spolehlivě přeruší. Přejeme hodně štěstí a vůle při hubnutí.