Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Moringa

Moringa olejodárná je rostlina. Rostlina, která poskytuje lidem zdroj bílkovin, vitamíny A, C, D, draslík a vápník a také řadu isothiokyanátů, flavanoidů a fenolových kyselin. Ocení jí také diabetici, protože pomáhá udržovat krevní cukr v normální hladině.Moringu olejodárnou oceníte také pokud se snažíte zhubnout. Prášek, který je v kapslích přípravku obsažený představuje vysoce kvalitní, usušené a umleté listy této rostliny, která pochází z farem na Filipínách. Tam rostlině přezdívají "Zelený diamant", protože obsahuje neskutečných 90 důležitých živin a 48 antioxidantů. Je vynikajícím zdrojem vitamínu A, C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku i draslíku.

Tyto kapsle z rostliny Moringy olejodárné z rodinné farmy na Filipínách mají exkluzivní kvalitu a jsou doporučené jako doplněk výživy pro dospívající děti, seniory, sportující a aktivní osoby, pro osoby vystavené stresu či fyzické námaze nebo pro lidi se zhoršenou imunitou. Přípravek je také vhodný pro všechny včetně dětí, do kterých přirozenou cestou těžko dostáváte živiny a vitamíny, protože jsou v jídle velmi vybíraví. A samozřejmě se hodí i pro sportovce.

Moringa olejodárná 90 kapslí je doplněk stravy obsahující:

100% prášek moringa olejodárná, veganské kapsle, neobsahují konzervanty a umělá barviva.
Složení v denní dávce: 400 mg moringa olejodárná 100% přírodní.

Balení obsahuje 90 kapslí, které vydrží podle užívání na 15 - 30 dní. Dávkování je 2 - 6 kapslí denně.

Požívat kapsle Moringy je samozřejmě nejjednodušší, protože při jejím užívání nemusíte na nic myslet - jen polknete a hotovo. Ovšem tento zázračný strom a jeho produkty je možné užívat jako superpotravinu v jídlech. Strom se zpracovává kompletně - od kořene, přes listy, květy až po semena. Pokud ale hledáte součást jídel, nejčastěji se setkáte s práškem z mladých listů moringy, který se přidává třeba do omáček, polévek nebo smoothie. Dále se používají velké zelené lusky, které se konzumují syrové nebo nakrájené se přidávají do různých dušených pokrmů. Semena z lusků obsahují velké množství oleje, jak už napovídá název rostliny. Tento olej najde uplatnění v kuchyni i při péči o pleť. Květy se také používají v kuchyni do polévky, omáčky a nastrouhaný kořen se dá použít místo křenu. Moringa se ale nepoužívá pouze v kuchyni. Je možné použít vlákna stromu pro výrobu vláken, která slouží pro výrobu rohoží nebo provazů. Přidává se také do krmiv pro zvířata a pomáhá jim s různými onemocněními.

Stále větší oblibu má také v kosmetice. Však jsme už zmínili, že má skvělé antioxidační schopnosti. Díky tomu je obzvláště účinný pro stárnoucí pleť se sklony k vráskám. Doporučené je užívat přípravky z této rostliny na podrážděnou pokožku, kteoru úžasně zklidňuje třeba při bodnutí hmyzem nebo při popálení od slunce. Pleti navrací rovnováhu a hloubkově ji vyživuje a zároveň hydratuje. pro své zvláčňující účinky je ideální pro ošetření suchých rtů a muži mohou používat přípravky z Moringy v přípravcích pro uklidnění po oholení tváře.