Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Ladylab Fat Killer

Hubnutí je cílem mnoha žen, které mají sedavé zaměstnání. Pokud jste se už rozhodla se sebou něco udělat, cvičíte a upravujete jídelníček, pak je tu Ladylab Fat Killer - pomocník. Fat Killer! má jediný úkol - pomoci vám se spalováním kalorií. Jedná se o extrémně silný vícesložkový spalovač pro účinnou redukci tělesného tuku.Jedná se o velmi populární řešení. Fat Killer byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na bázi vědecky ověřených látek Citrus Aurantium, L-karnitin, Guarana a doplněn je o uznávané přírodní polyfenoly. Díky smyslupné kombinaci těchto látek přípravek účinně mobilizuje tukové zásoby, zrychluje jejich přeměnu na energii a startuje spalování tak, že se vaše cvičení stane efektivnějším. Samotná redukce váhy tak bude daleko rychlejší a cvičení bude ještě účinnější. Dále obsahuje Fat Killer také kofein, takže vás udrží aktivní déle. Pokud cvičíte, vezmete si 1 tubolku před cvičením. Pokud necvičíte, pak zvolte ráno po jídle, aby vás přípravek nedržel od pokojného spánku.

Jedna tobolka Ladylab Fat killer obsahuje:

Guarana extrakt (12 % kofeinu) 200 mg, kofein 100 mg, extrakt zeleného čaje (60 % polyfenolů) 50 mg, L-carnitin 50 mg, extrakt černého pepře (95 % piperinu) 5 mg, synefrin (Citrus aurantium extrakt) 10 mg, chrom (ve formě chrom pikolinátu) 40 μg (100 % RHP*), protispékavá látka stearan hořečnatý, želatinová tobolka (Allura červeň AC, Candurin stříbro)

*RHP – referenční hodnota příjmu

Kvůli obsahu kofeinu není přípravek vhodný pro kardiaky, pro osoby s vysokým krevním tlakem a těhotné kojicí ženy.

Nezapomeňte, že žádný přípravek, ani Ladylab Fat Killer, nebude fungovat jen tak o samotě. Musíte mít v prvé řadě odhodlání zhubnout. U toho to začíná vždy. Poté musíte upravit výrazně svůj jídelníček - zařadit bílkoviny, zdravé tuky, snížit příjem nezdravých rychlých cukrů, přidat vlákninu a hlavně omezit celkově kalorický příjem. Pokud toto splníte, musíte doplnit své snahy o pohybovou aktivu. Vhodné je kardio, pokud chcete, aby šla váha dolů rychle. Pokud se zaměřujete spíše na přeměnu tuku ve svalstvo, pak zařadíte posilování. Pokud tohle všechno děltáte, je ideální čas nasadit Fat Killer od Ladylab. Bude skvělým pomocníkem na cestě ke krásnějšímu a zdravějšímu tělu. Balení může obsahovat 60 nebo 120 tobolek podle vybrané varianty. Čím více tablet, tím více ovlivníte.

Pokud už Ladylab Fat Killer máte objednaný, můžete ještě zvážit další doplňky stravy od Ladlyab, které najdete na e-shopech a v internetových lékárnách v kategoriích Sport, Spalovače tuků, Spalovače tuků pro ženy.

Ladylab Fat Killer nasbíral za dobu svého prodeje celou řadu pozitivních hodnocení a vy se na tyto hodnocení můžete sami podívat. Uvidíte, jak pro jednotlivé ženy přípravek fungoval. Berte na vědomí, že účinek bude na každé tělo individuální a proto nesmíte žádné hodnocení brát doslova - někomu bude fungovat lépe, někomu jinému bude fungovat hůř. Přejeme vám příjemný nákup a spoustu úspěchu při vaší snaze být zdravější, krásnější a sebevědomější na cestě životem.

Tlakoměry a příslušenství za skvělé ceny na Pilulka.cz
Bezpečná a rychlá platba online na Pilulka.cz
Věrnostní program na Pilulka.cz
50 Kč za doporučení kamarádovi
10 Kč za příspěvek na webu nebo v hodnoceních
Zubní kartáčky za akční ceny na Pilulka.cz
Dárkové poukazy na nákup v Pilulka.cz
COLAFIT 120 kostiček jen za 519 Kč na Pilulka.cz
1 kredit = 1 Kč sleva na nákup v Pilulka.cz
150 Kč sleva při nákupu nad 999 Kč
10 % sleva při nákupu na Pilulka.cz nad 1499 Kč
6 % sleva na elektro z nabídky Pilulka.cz
10 % sleva na vše z Pilulka.cz v aplikaci
3 % sleva na vše s Pilulka.cz
10 % sleva na vybrané značky na Pilulka.cz
6 % sleva na kategorii Drogerie z Pilulka.cz
Akce a slevy na Pilulka.cz
10 % sleva při nákupu na Pilulka.cz
10 % sleva v aplikaci Pilulka.cz
6 % sleva na kategorii Drogerie z Pilulka.cz