Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Nutric Bistro

Nutric Bistro je prémiová krabičková dieta pro ty, kdo chtějí ušetřit čas, zlepšit své zdraví a zhubnout.

Tato krabičková dieta je připravována pouze z čerstvých základních a sezónních potravin v nejlepší dostupné kvalitě bez polotovarů. Postupy vaření tu zachovají maximum živin. Hotová jídla nejsou doslazována a soli je používáno s rozumem. Jídlo není zahušťováno moukou, ale rozvařenou zeleninou a používány jsou pouze zdravé tuky. A přesto zákazníkům chutná.U masa kvalita znamená bio nebo farmářskou kvalitu. V případě hovězího je využíváno 4 týdny vyzrálé maso. Jídla jsou připravována tak"aby toto jídlo bylo co nejvíce výživné a naopak byl snížen obsah antinutrientů. Jídla nejsou doslazována cukremi ani umělými sladidly. Glutamáty jsou sprosté slovo. Jídla jsou vždy výživově vyvážená, aby vám nechyběly žádné vitamíny, minerály ani stopové prvky.

Dieta nabízí celkem 4 varianty.

Whole-30 je krabičková dieta pro výživový restart. Slouží pro zepšení zdravotního stavu při zánětech, ekzémech, alergiích, zažívacích problémech a dalších potížích. Zbavíte se stravovacích zlozvyků jako je hladovění, závislost na jídle, sladkém nebo průmyslově zpracovaných potravinách. Nebudete už v noci najíždět na ledničku. Zvýšíte si sebedůvěru, životní energii a spokojenost. Jídla jsou bez cukru, bez lepku, bez mléka, bez laktózy, bez polotovarů a s bio masem. Cena tohoto programu začíná na 331 Kč za den.

Lowcarb je nzkosacharidová dieta určená pro hubnutí. Zvládnete s ní zhubnout až 8 kilo za měsíc a dosáhnout tak optimální tělesné hmotnosti. Nízkosacharidová strava má pozitivní vliv na různé zdraovní problémy jako je prodiabetes, inzulinová rezistence, časté pocity hladu, cukrovka prvního i druhé typu, vysoký krevní tlak atd. Výsledkem je zvýšení sebedůvěry, životní energie a spokojenosti. Opět není používán cukr, lepek ani polotovary a maso je v bio kvalitě. Cena tohoto programu začíná už na 294 Kč za den.

Vegetarian je jak už název napovídá určený pro vegetariány. Jedná se o nejchutnější a nejudržitelnější způsob stravování pro planetu a je vhodný pro lidi, kteří nechtějí konzumovat maso. Dieta nabídne optimální porměr makroživin (sacharidy, tuky a bílkoviny) v rámci vegetariánského stravování. Obsahuje všechny důležité vitamíny, minerály a naopak vynechává cukr jako tradiční vegetariánský nešvar. Dieta je bez cukru, bez lepku, bez polotovarů, omezená nabídka sóji, více zeleniny a hlavně žádné maso. Cena programu začíná na 274 Kč za den.

A poslední je FIT krabičkové stravování. Zde se jedná o racionální stravu bez lepku pro aktivní lidi a sportovce, kterým strava s vyváženým poměrem makroživn a vyšším obsahem komplexních scharídů vyhovuje. Stravování je vhodné pro všechny, kdo chtějí jíst zdravě a nechtějí se omezovat. Cena fitmenu začíná na 274 Kč za den.

Rozvoz této krabičkové diety je realizován ve 3 variantách. Jednou z variant je osobní odběr na odběrných místech. Tam je jedno odkud jste a kde si jídlo sníte, jenom musíte dorazit na vyhrazené místo. Dále funguje rozvoz ve dvou zónách. Na mapce je zóna 1 což je celá Praha. Tam je poštovné zdarma a cena doručení je zahrnutá v ceně jídla. Modrá zóna, kam spadá celý okres Praha východ, Praha západ, Příbram. Černošice, Beroun, Rakovník a Kladno mají každý den doplatek 39 Kč. Zbytek republiky bohužel zatím ostrouhá.Věříme, že se vám díky této dietě podaří dosáhnout vašeho vysněného cíle ať už jím je nižší hmotnost nebo lepší zdravotní stav či sportovní výkon.