Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Nupo Fill My Tummy

Slim Boost Fill My Tummy produkt od značky NUPO je doplněk stravy, který obsahuje glucomannan, extrakt z rakytníku se spoustou vitamínu C, chrom a to všechno je zapakované v přírodních kapslích. Přírodní vláknina glukomannan je super vynález zařazený do nízko-energetických diet. Sám o sobě tak zaplněním žaludku přispívá ke snížení hmotnosti. Tato látka má totiž navíc ještě vynikající schopnost vázat vodu a zaplní tak žaludek velmi efektivně a potlačí pocit haldu. Chrom je stopový prvek, který se účastní celé řady metabolických procesů v lidském těle. Je vhodnou podporou při udržování optimální tělesné hmotnosti díky podpore správného metabolismu živin. Mezi hlavní vlastnosti patří tedy především potlačení pocitu hladu, chrom pro správný metabolismus živin a vitamín C, který přispěje ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Užívání je jednoduché. Užívají se dvě kapsle zhruba půl hodiny před jídlem a zapijí se větším množstvím vody - 1 - 2 dvě sklenice. Toto je velmi důležité. Maximální denní dávka je 6 kapslí, takže toto můžete opakovat 3x denně a odložit tak nutnost zaplnit žaludek něčím kalorickým a nezdravým.

Složení. 6 kapslí (tedy denní dávka) obsahuje: Extrakt glukomannanu (Amorphophallus konjac K. Kock) 3000 mg, extrakt z RAKYTNÍKU (Hippophae rhamnoides L.) 900 mg, chrom pikolinát 108 mcg (270 % RHP), Vitamin C 90 mg (112 % RHP), protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin. KAPSLE: hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC), čištěná voda, barvivo: titandioxid. Neobsahuje alergeny, GMO, lepek, vhodné pro vegany a vegetariány.

Jedno balení produkty vystačí na 10 dní užívání. Můžete jej mít při sobě i při cestování. Přípravek je vhodný i pro vegetariány a vegany.

Jako u všech podobných přípravků je třeba se mít na pozoru především nad reálnou funkcí. Ne, Slim Boost Fill My Tummy není z principu zázračná pilulka na hubnutí. Nestačí pouze polykat tyto kapsle a doufat, že budete hubnout. Stále musíte jíst vyváženou zdravou stravu, která bude méně kaloricky výživná než je vaše denní spotřeba. Stále budete muset zvednout své pozadí ze židle a začít se hýbat. Čím více pohybu, tím lépe. Slim Boost Fill My Tummy má pouze jedinou funkci - zaplnit váš žaludek, když hrozí, že budete mít hlad a navíc obsahuje látky, které jsou zdravé nebo podporují metabolismus. Vláknina má tento účinek bez ohledu na to, jestli pochází od Slim Boost Fill My Tummy nebo z jiných zdrojů. A nenechte se zmást. Vláknina je také cukr svého typu, ovšem do kalorických tabulek se jako cukr nezapisuje, protože má na náš organismus zcela jiný účinek.Pokud máte starost, můžete konzultovat samozřejmě užívání produktu se svým lékařem. Ovšem díky tomu, že se jedná o přirozenou složku stravy, tedy vlákninu, nemusíte si dělat příliš starostí. Zvýšený příjem vlákniny ovšem můžete poznat okamžitě na svém trávení - tedy především na záchodě. Někteří pociťují také větší nadýmavost. Jedná se o přirozenou vlastnost této látky ve vašem těle.

Přejeme vám, aby vám Slim Boost Fill My Tummy pomohlo s hubnutím. Rozhodně jím zažene náhlý hlad.