Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Bellasin

Chcete si udržet zdravou váhu a pevné zdraví i v pokročilém věku? Bellasin effect je doplňkem stravy, který se zaměřuje na ženy po čtyřicítce. Inovované složení tohoto příspěvku nabídne oproti původní variantě více zeleného čaje a více guarany. Dále také obsahuje jetel, len, zázvor, vitamín D a K.Dvojnásobná dávka zeleného čaje a guarany zajišťuje maximální efektivitu hubnutí a intenzivní spalování tukových zásob. Upravuje také nežádoucí změny v metabolismu, které přichází s věkem. Zelený čaj navíc sám o sobě omezuje chuť k jídlu a extrakt guarany redukuje pocit hladu. Obsahuje mimo jiné také zázvor, který podpoří vitalitu i energii lidského těla a extrakt lnu a jetele, které omezí nepříjemné projevy menopauzy. Nepostihnou vás tak snadno návaly horka, pocení, neklid ani podrážděnost. Bellasin effect vlivem obsaženého vitamínu D pomůže k udržování dobré funkce svalů a hladiny vápníku v krvi. Společně s vitamínem K navíc přispěje také k zachování skvělé kondice vašich kostí.

Složení produktu podle obsahu:

Zelený čaj extrakt (čajové polyfenoly) 800 mg, L-karnitin tartrát 100 mg, guarana extrakt (obsah. 20 % kofeinu) 80 mg, jetel červený extrakt (izoflavony) 60 mg, zázvor extrakt (gingeroly) 50 mg, sója extrakt (izoflavony) 50 mg, len extrakt 30 mg, vitamin K2 (menachinon) 150 μg 200 % RHP, vitamin D3 (cholekalciferol) 5 μg 100 % RHP.

Užívání přípravku je velmi jednoduché. Stačí 1 tobolku polknout dvakrát denně - ideálně ráno a v poledne společně s větším jídlem pro efektivní uvolňování během trávení. Není vhodné přípravek užívat před spaním. V jednom balení produktu Bellasin najdete 90 tobolek.

Zelený čaj ve složení má vliv na duševní stav a výkon, dentální a orální zdraví, funguje jako antioxidant, zvýší pružnost cév, zajistí normální hladinu cholesterolu v krvi, napomůže normální činnosti srdce a cévního systému. Zelený čaj vám pomůže s koncentrací při učení, zajistí normální hladinu glukózy v krvi, zlepší kognitivní funkce, pomůže normálnímu stavu zraku, pomůže normální střevní mikroflóře, zajistí fungování střevního traktu, pomůže krásné a zdravé pokožce, bude kontrolovat tělesnou hmotnost a celkově zajistí zdraví ženy.

Zázvor vám pomůže budovat svalovou hmotu, pomůže s vitalitou a únavou, pomáhá s hladinou cukru v krvi, zlepšuje trávení a je vhodný také pro posílení obranyschopnosti. Vitamín D3 zlepšuje vstřebávání vápníku a tak zajistí normální stav kostí a svalů, také pomůže se zdravím zubů. Podílí se také na procesu dělení buněk. Je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Len setý také pomáhá při trávení a kontrole hmotnosti. Uklidní tělo při menopauze, zajistí normální fungování prsou a reguluje hladinu cholesterolu v krvi.

Každá ze složek tohoto produktu vám pomůže v určitém aspektu vašeho zdraví. Většina těchto látek se k vám v mládí dostane jednoduše z jídla. Ovšem dospělá žena má specifický metabolismus, kdy nedochází k dostatečnému vstřebávání těchto látek. A právě proto je důležité látky pravidelně doplňovat prostřednictvím doplňků stravy, jako je Bellasin.