Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Psyllium Fit&Slim

Psyllium Fit&Slim je doplňkem stravy, který slouží těm, kdo se snaží snížit svou tělesnou hmotnost. Základem produktu je Psyllium - tedy vláknina, která napomáhá správnému zažívání. Psyllium absorbuje vodu víc než 40 krát vzhledem ke své hmotnosti. Výsledkem je pak po smíchání s vodou silné naboptnání. Vznikne měkký gel, který ve své absorpční schopnosti pokračuje ještě v trávicím ústrojí. Tím se zvýší objem stolice a podpoří se šetrný pohyb střevního obsahu.Přípravek Psyllium Fit & Slim v sobě kloubí psyllium a glukomannan. Společně pak přispívají ke snižování hmotnosti. Glukomannan je doporučený v rámci nízkoenergetické diety. Ani jedna z látek není návyková a jsou přirozeně vstřebávány naším tělem.

Přípravek je poskytován v kapslích a užívá se ve velkém - 4 kapsle 3x denně. Jde tu o objem. Důležité je zapít vždy sklenicí vody - hodně vody - 300 ml minimálně. Doporučeno je užívání před jídlem nejen kvůli správnému trávení, ale také kvůli tomu, že kapsle naboptnají v žaludku a dodají tak objem, který zabrání přejídání.

Protože kapslí potřebujete opravdu hodně, dají vám v jednom balení 180 kapslí.

Glukomannan
je ve vodě rozpustný polysacharid, který je považován za vlákninu. V souvislosti s nízkokalorickými dietami přispívá ke snížení hmotnosti. Pochází z kořene konjaku a jeho koncentrace je téměř 40 %. Sušený extrakt je bílý prášek obsahující až 95 % čistého glukomannanu. Glukomannan absorbuje vodu a nabobtná na téměř 200násobek své původní velikosti, čímž vytvoří gelovitou hmotu - navozuje pocit sytosti. Přirozeně váže tuky a oleje a odvádí je z trávicího traktu.

Psyllium
je přírodní, z 98 % čistá rozpustná vláknina, která absorbuje 40násobek své hmotnosti ve vodě. V trávicím traktu vytváří měkký gel, který nadále absorbuje toxické látky a odstraňuje je z těla. Tím zabraňuje tomu, aby tyto látky zůstávaly ve střevech příliš dlouho.

SLOŽENÍ

Psyllium (64%) - osemení jitrocele indického (Plantago ovata), glukomannan (36%) - konjakový mannam. Kapsle - želatina, voda. Obsah v jedné dávce 4 kapsle/denní dávce 12 kapslí: vláknina 1,5 g/4,5 g, glukomannan 1 g/3 g.

DÁVKOVÁNÍ

4 kapsle 3x denně. Nezapomeňte vždy zapít sklenicí vody či jiné tekutiny (250-300 ml). Doporučuje se užívat před jídlem.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme užívání přípravku konzultovat s lékařem. Není vhodné pro děti do 3 let.

Nezapomeňte, že se nejedná o zázračný produkt. Je to jen další pomoc při vaší snaze. Vždy dbejte na zásady zdravého stravování, cvičte a pohybujte se, konzultujte svoje snahy s profesionály v oblasti stravy a diet případně také s vaším lékařem, pokud trpíte potížemi se zažíváním nebo se stravováním. Přípravek pouze podporuje vaše snahy a pomůže vám dosáhnout vaší vysněné váhy snadněji. Přejeme vám příjemný nákup a hlavně úspěšnou snahu při dosažení cílové hmotnosti.