Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Ketofit

Proteinové diety jsou dnes jedny z vůbec nejpopulárnějších metod, jak se zbavit přebytečných tukových zásob. Faktem je, že výsledky se v mnoha případech skutečně dostavují poměrně rychle a stále více firem připravuje kompletní stravovací plán, který držení takové diety výrazně usnadní.

Jedním z takových je i česká KetoFit dieta, kterou vytvořili odborníci na produkty pro vrcholové sportovce. Vyzkoušet jí však může každý, tedy vlastně skoro každý. Dieta je totiž sestavena výhradně pro ženy, kterým poskytuje optimální složení nejen pro hubnutí, ale také pro zdraví a krásu.A protože jsou diety založené na ketóze, velmi populární, nemohla naší pozornosti uniknout ani tato plnohodnotná náhrada stravy, která navíc slibuje snadné hubnutí i bez sportování. Pojďme se tedy podívat, jak tato dieta funguje a z čeho se vůbec skládá. Na bílkovinách založené diety mají tradici již desítky let. Společné mají především to, že už podle názvu se skládají především z bílkovin. Právě ty jsou zastoupeny v největší míře. Sacharidy a tuky se buď v jídelníčku vůbec neobjevují, nebo pouze v menším množství.

Cílem těchto diet je navození stavu ketózy, kdy tělo začne využívat vlastní tukové zásoby k tomu, aby zajistilo fungování organismu. Nevýhodou těchto diet je především to, že nebývá snadné správně určit množství proteinů a při špatném postupu se může dostavit tzv. jojo efekt. I přesto se jedná o velmi rozšířený a vyhledávaný způsob hubnutí. KetoFit je proteinová dieta, která se skládá z předpřipravených jídel (od shaků až po omelety), které jsou navržené jako plnohodnotná strava. Zajišťují přísun správného množství bílkovin, ale také všech dalších látek, které tělo ke svému fungování potřebuje.

Odpadá tedy především problém s nakupováním surovin a vypočítáváním porcí jídelníčku. Zde stačí pouze vzít ten správný produkt a pustit se do jídla, které obsahuje vše, co tělo potřebuje, zasytí a především zajistí hubnutí. Dodržování této diety je proto velmi snadné, což také přispívá k viditelným výsledkům v krátkém čase. Výrobky KetoFit obsahují celkem 31 živin (z toho 12 vitamínů), které by žena měla za den sníst. Dieta je přírodní a neobsahuje žádné chemické látky, které by mohly mít negativní účinky.

Jak je patrné z porovnání, tak dieta KetoFit neobsahuje nadměrné množství sacharidů, kterých by u tohoto typu diet nemělo být více jak 6 g ve 100 g výrobku. Výrobky KetoFit se skládají především z bílkovin a vitamínů (+ minerálů a dalších důležitých látek), tuky a sacharidy jsou obsaženy v minimálním množství.

Balíčky výše jsou sestaveny pro shazování přebytečné váhy. Po zhubnutí však přichází důležitá fáze, která rozhoduje o tom, zda nová váha zůstane či se opět přebytečné kilogramy vrátí. Proto je vhodné pokračovat v režimu 6 jídel za den, ale pouze 2-3 jídla tvoří KetoFit. Je možné si buď zakoupit KetoFit koktejl, který vychází jako nejlevnější varianta či si libovolně sestavit vlastní z omelet, polévek, koktejlů a tyčinek, podle své chuti.

KetoFit se může zdát jako poměrně drahá záležitost, kdyť nejlevnější "hubnoucí" balíček na týden stojí 1 700 Kč a nejdrazší na 3 týdny dokonce 4 790 Kč, 42 porcí udržovacího balíčku pak 1 500 Kč. Faktem ovšem je, že výroba takových produktu není snadná a je potřeba velkého množství surovin. KetoFit se navíc snaží dodávat to nejlepší, včetně všech důležitých vitamínů a dalších látek. Vezmeme-li v úvahu, že se jedná o plnohodnotnou náhradu jídla, pak není cena nijak vysoká.

Všechny výrobky nakoupíte online na oficiálních stránkách KetoFit diety, kde při nákupu nad 1 500 Kč získáte dopravu ZDARMA a do 48 máte objednávku doma.