Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Chiashake

Snažíte se zhubnout hladověním? Cvičením v posilovně? Možná narážíte hlavou tvrdě proti zdi. Vaše tělo nepotřebuje ani minimální příjem potravy ani nadměrnou zátěž. Tělo potřebuje pocvičit ve spalování tuků. A tento trénink mu dodáte především změnou struktury stravy. Pomocí pečlivě vybírané stravy můžete dosáhnout stavu známého jako ketóza. V ketóze začne Vaše tělo spalovat vlastní tukové zásoby jako zdroj energie. Bez cvičení, bez hladovění.Víte, co je bazální metabolismus? Je to spalování energie při běžném fungování v práci, doma, během provádění Vašich koníčků. Nemusí se jednat o sportovní činnost nebo zvýšenou fyzickou aktivitu. Samotné dýchání, myšlení, tlukot srdce, používání svalů spaluje energii. Běžně tuto energii získáváte ze stravy, především ze sacharidů a cukrů, které jdou na řadu jako první. Díky jídlům od chiashake.cz ale své tělo naučíte namísto spalování aktuálně získávané stravy, spalovat tuk přeměněný v aktuálně použitelný zdroj energie.Dieta od Chiashake má také jednu obrovskou výhodu. Nedochází při ní k tzv. JOJO efektu. Jakmile jednou zhubnete, svou hmotnost si pak obvykle udržíte.

Diet, které využívají ketózu je hned několik. Liší se od sebe, ačkoliv nijak zásadně. Jsou primárně založené na vysokém příjmu bílkovin (proteinů) a naopak nulovém nebo velmi nízkém příjmu sacharidů (cukrů). Můžete se setkat s názvy jako Ketonová dieta, Atkinsova dieta, Cambridgská dieta, Dukanova dieta nebo Low Carb dieta. Produkty od ChiaShake jsou vhodné pro všechny z nich. Liší se pouze jednotlivé dietní plány a možnosti kombinace s dalšími potravinami mimo schéma ChiaShake.

Výsledkem je dieta, při které budete hubnout, zatímco Vaše břicho bude plné. Je ovšem klíčové dodržování pravidel. Jakýkoliv příjem cukrů mimo produkty – sladkosti, pečivo, ovoce, zelenina, alkohol.... Bude mít za následek ztracení stavu ketózy. Na to myslete, až budete své těžce vydělané peníze za produkty od Chiashake.cz utrácet. Jedno pivo Vám ketózu zaručeně pokazí a Vaše snaha na několik dní dopředu může přijít vniveč.Chiashake.cz není jen obchodem. Portál Vám poskytne informace o jednotlivých druzích diet založených na nízkém příjmu sacharidů a také Vám nabídne hotové dietní plány s přesně rozvrženými jídelníčky pro každý den diety. Nemusíte tak nic dalšího dohledávat, vše je pro Vás připraveno přehledně na jednom místě. Pokud by to nebylo dost, vždy se můžete dále dotázat v chatu. Hodně Vám také prozradí blok o zdravé výživě.

Produkty z e-shopu jsou rozděleny do několika kategorií a nabídnou Vám širokou škálu. Nebudete tedy neustále jíst to samé. Vybírat můžete dietní koktejly, kaše, polévky, omelety, dezerty, tyčinky a další zajímavé produkty. Nebojte se, v různých fázích diety můžete jídla doplňovat ještě normálním jídlem především z kategorie masa, vajíček a některou zeleninu.Přijďte, informujte se, nakupte si vzorky. Ptejte se zákaznického servisu. Informace jsou klíčem k hubnutí, zdravému tělu i krásné postavě. Přejeme Vám hodně štěstí ve Vaší snaze a co nejmenší velikost oblečení.