Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Harmoline Fat Blocker

Prášky Harmoline Fat Blocker jsou zaručenou cestou, jak účinně a zdravě hubnout bez nutnosti držet přísnou dietu. Jedná se tablety přírodního původu, které mají za úkol blokovat trávení tuků z potravin, čímž snižují kalorický příjem až o 20%. Jedná se pravděpodobně o nejúčinější prášky na hubnutí.Harmoline Fat Blocker rovněž významně zpomaluje celý proces trávení - díky tomu budete hubnout bez pocitu hladu. Tablety Fit Blocker působí cíleně pouze na tuky, příjem a vstřebání všech ostatních důležitých živin nikterak nenarušují! Prášky Fat Blocker vyrábí společnost Northampton Biotech, řada Harmoline je určena pro zákazníky, kteří potřebují shodit nadbytečné kilogramy. Tablety Fat Blocker jsou 100% přírodní, základní účinná látka je získávána ze schránek mořských korýšů a pochazí z čistého prostředí oceánů. Prášky se vyrábí v Evropské unii a mají veškeré potřebné certifikace.

Jedno balení Fat Blocker obsahuje 90 kapslí. Užívá se jedna kapsle před jídlem, kterou je nutné zapít dostatkem vody. Pro dosažení optimálního výsledku je doporučeno užívání tablet po dobu alespoň dvou měsíců.

Každá z tobolek obsahuje 250 mg chitosanu, 5 mg vitaminu C. Ostatní složky: celulóza, stearát hořečnatý, želatinová kapsle.

Fat Blocker je čistě přírodním produktem, a proto se nemusíte obávat vedlejších účinků ani toho, že se jedná o podvodné medikamenty, které slibují nesplnitelné. Úbytku na váze lze docílit aniž by bylo nutné držet dietu, sportovat nebo upravovat jídelníček. Je ideální pro ty, kteří mají problémy s chodem metabolismu a špatným spalováním. Velkou výhodou je, že se Fat Blocker zaměřuje pouze na tuky v těle, díky čemuž při hubnutí nedochází k úbytku svalové hmoty, tak, jako u jiných přípravků.