Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Natur House

Natur House není nějaká zázračná dieta. Je to síť dietetických center, která vznikla poprvé už v roce 1992 ve Španělsku. Na celém světě byste našli dnes 2 262 dietetických center a další stále přibývají. Klienti si je užívají už ve 32 zemích světa. Zákazníci toužící po zdravějším životním stylu si užívají 98 poboček, z nichž první vznikla v roce 2008.

Metoda hubnutí je založená na individuálním přístupu ke každému klientovi. Nenajdete tu žádné univerzální řešení, jak je tomu obvykle u diet nebo doplňků stravy.

Jako první se musíte dostavit na 30 minutovou úvodní konzultaci, kdy vás výživová poradkyně zváží na speciální váze a zjistí poměr tuku a vody ve vašem těle. Probere s vámi vaše stravovací návyky, zdravotní stav i případná zdravotní omezení. Na základě výsledků této úvodní analýzy si určíte cíl, kterého chcete dosáhnout.

Dalším krokem je sestavení jídelníčku. Konzultace se konají obvykle jednou za týden a trvají 15 minut. Poradkyně vám vždy sestaví jídelníček na týden a to z běžně dostupných surovin v supermarektech. Jídelníček je nenáročný na přípravu a je pestrý. Reflektuje i vaše chuťové preference.

Naturhouse samozřejmě není žádná charita. Jídelníček doplní o exkluzivní produkty, které sami vyvíjí. Tyto produkty jsou vyráběny z výtažku z bylin, ovoce a zeleniny ve vlastních evropských laboratořích. Při dodržení metody, kterou vytvoří jídelníček a zařazení mírného pohybu můžete hubnout tempem půl a jedno kilo za týden, což odpovídá doporučením Světové zdravotnické organizace pro bezpečné hubnutí. Výsledky se samozřejmě budou individuálně lišit. Po dosažení cíle je pak vhodné zařadit fázi stabilizace, kdy můžete naučit sebe a své tělo udržet váhu. Vyhnete se tak nechtěnému jo-jo efektu.

Konzultace každý týden s výživovým poradcem NATURHOUSE jsou zcela zdarma. To zahrnuje bioimpendační analýzu těla, měření obvodů a rady a doporučení výživového poradce. Klíčem je dodržování jídelníčku. A pokud zařadíte doporučené produkty NATURHOUSE, uděláte dobře. Je to jediná věc, kterou hradíte navíc.Na webu Naturhouse najdete samozřejmě mapu všech poboček, které můžete navštívit. Doporučujeme také podívat se na příběhy některých klientů, kteří se o ně podělili a souhlasili se zveřejněním na webových stránkách projektu.

Produkty NATURHOUSE můžete nakupovat přímo na pobočkách, ale můžete je objednávat také prostřednictvím e-shopu, který provozuje přímo společnost NATUR HOUSE. Pokud si tedy některý z nich oblíbíte, můžete je objednávat z pohodlí vašeho domova. Součástí není jenom jídlo, ale třeba také kosmetika, která vám pomůže pečovat o pokožku. Pro hubnoucí klienty jsou dostupné také dárkové poukazy, které jim může zakoupit třeba rodinný příslušník a dále je tak podpořit v jejich snaze ke zdravějšímu životnímu stylu.