Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Carb Blocker

Chcete si dopřát nějakou ne zcela dietní věc a přesto nechcete, aby to bylo okamžitě znát na ručičce Vaší váhy? Není to ideální, ale řešením by pro Vás mohl být právě přípravek Carb Blocker od Harmoline.Nejedná se o lék, ale o doplněk stravy, který je na trhu už velmi dlouho především proto, že jej zákazníci zbožňují. A není divu. Carb Blocker funguje na principu oddálení trávení cukrů.

Aktuálně je Carb Blocker vyráběn podle nejnovější formule Phase 2 Carb Controller. Toto složení zaručuje rychlé hubnutí bez vedlejších účinků. Samozřejmě nezhubnete sami od sebe, ale už nebude takový problém zhřešit.

Carb Blocker neutralizuje trávicí enzymy alpha amylase a tím oddálí trávení cukrů. Pečivo, sladkosti, a další sacharidy nadupané potraviny nebudou takovým problémem, protože Carb Blocker jim znemožní přeměnu na tuky. Nemusíte se tak obávat běžných strašáků všech diet – pečiva, brambor a dalších oblíbených příloh a také sladkostí.S tímto přípravkem klesne Váš kalorický příjem až o 20 %. V kombinaci s pravidelnou stravou a zdravou dávkou pohybu můžete vlak hubnutí konečně rozpohybovat. Můžete zkusit kombinaci Carb blockeru a další diety. Informace o nich najdete mimo jiné také na stránkách našeho informačního portálu.

Přípravek je určen pro každého, kdo chce zhubnout bez diety, nemá možnost změny jídelníčku, nemá čas vařit dietní jídla, nemůže nebo nechce chodit do posilovny a zároveň pro ty, kteří preferují zdravé hubnutí bez chemie.

V jednom objednaném balení přípravku najdete 120 tobolek. Jednu až dvě tobolky budete používat před jídlem. Maximálně byste měli užívat 4 denně. Přípravek funguje vždy pro aktuální jídlo, které bude proudit do žaludku. Jeho užívání jen tak bez návaznosti k jídlu je tedy bezpředmětné.

Denní dávka obsahuje: Inulin - čekanková vláknina - plnivo 1 008 mg *, Vitamin C (kyselina L- askorbová) 640 mg, 800 % RHP, Fazol obecný (Phaseolus vulgaris) extrakt z lusku 15:1 250 mg *, Guarana (Paullinia cupana) extrakt ze semen 10 % 88 mg *, Chrom (pikolinát chromitý) 15 µg, 37 % RHP. RHP – Referenční hodnota příjmu, * RHP není stanovena.

Účinky se mohou projevit až po několikadenním užívání, dejte proto přípravku šanci, než jej zavrhnete a vytrvejte. Možná budete překvapeni, jak skvěle to funguje. Už si nebudete muset k snídani opouštět croissant a pečivo k večeři už také nebude tabu. Musíte ovšem dbát na pravidelnou stravu a nesmíte si přípravek zapomenout vzít.

Pokud si objednáte více balení (což je výhodnější) máte možnost neotevřená vrátit do 30 dnů. Tedy v případě, že budete mít pocit, že Carb Blocker nefunguje. Věda stojí za ním, nicméně každý přípravek je vysoce individuální a na každého funguje jinak. Vždy můžete zkusit něco jiného z nabídky na našem portálu.

Přejeme Vám úspěšné dosažení Vašeho hmotnostního cíle. Snad i díky Harmoline Carb Blockeru nebude Vaše cesta za zdravým tělem a krásnou postavou natolik strastiplná a nebudete se při hubnutí cítit společensky izolováni kvůli nemožnosti sdílení kulinářských zážitků se svými přáteli.