Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Ketodiet

Konkurence je rozhodně pro zákazníka pozitivem. A konkurence na trhu produktů pro ketodiety je na našem trhu opravdu velká. To tlačí ceny dolů. A ačkoli jsou produkty stále velmi drahé, vězte, že ušetříte při nákupech v supermarketu a nahradíte je z velké části právě produkty od firem jako je Ketodiet.cz. Volbu diety necháme na vás, ovšem v tomto článku vám přestavíme některé výhody, které nabízí právě Ketodiet.cz.Ketodiet.cz je česká proteinová dieta, která vám snadno a rychle pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy bez hladu a nervozity. E-shop nabízí nízkosacharidová proteinová jídla a nápoje, které jsou navíc obohacené o vitamíny a minerály. Tato jídla nemusíte používat pouze při hubnutí, ale je možné je zařadit i do svého běžného jídelníčku. Je jen na vás, zda si je dáte jako snídani, svačinu, oběd či večeři.

Výhodou této diety je především fakt, že přípravu jídel zvládnete za pár minut. Můžete tedy hubnout i při hektickém dni v práci a nemusíte se starat o přípravu a nákupy vybraných jídel. Nezapomeňte, že stačí jediné špatné jídlo a stav ketózy skončí. To vás ve vašem snažení posune o 2 až 3 dny zpět. Většina proteinových produktů je navíc zcela bez lepku. K dispozici jsou vám také výživové poradkyně zcela zdarma. Díky tomu budete přesně vědět, co si můžete při ketodietě dopřát a co si naopak musíte odpustit. A mimochodem, všechna jídla jsou česká a firma na trhu působí už více než 8 let.

Při hubnutí máte na výběr. Můžete si zvolit produkty z e-shopu a vybrat si svou vlastní cestu nebo můžete využít dietní plány. Dietní plány jsou rozděleny podle hmotnosti na basic, medium a intense. Podle toho také trvají a podle toho vám bude zasláno konkrétní množství produktů.

S produkty od ketodiet.cz jíte pravidelně 5x denně, dodržujete systém 3 kroků, dopřáváte si chutnou zeleninu a zdravé tuky, hubnete s chutí, a především se naučíte zásadám zdravého životního stylu. Díky tomu se po zhubnutí nestane, že byste se na vysokou hmotnost zase vrátili díky Jo-Jo efektu.Na rozdíl od konkurence nabízí ketodiet.cz také věrnostní klub. Pokud vás zajímá zdravý životní styl, přejete si zatočit s kilogramy na dobro, a přitom získat spoustu výhod při nákupech proteinových jídel, pak jste na správném místě.

Klub MojeKetodiet nabídne nákupy za klubové ceny. Každý měsíc budete mít možnost zvolit 3 vybrané produkty z nabídky levněji. Chystány jsou také speciální akce a slevy, o kterých se nikdo jiný kromě vás nedozví. Klub nabídne také motivaci. Využít můžete uzavřenou skupinu na Facebooku, která je dostupná pouze členům Moje KetoDiet. Jako členové získáte kompletní jídelníčky po celou dobu diety zdarma. Už si tak nebudete muset lámat hlavu, jakou zdravou dobrotu si uvaříte k obědu. Těšit se můžete také na pravidelný e-magazín Moje KetoDiet. Ten vám bude zaslán každé 3 měsíce a mimo něj dostanete také mnoho dalších užitečných materiálů o hubnutí, dietním vaření a zdravém životním stylu.

Keto produkty vám domů přiveze PPL nebo Česká pošta formou balíku do ruky nebo na poštu. Využít můžete také služeb sítě Zásilkovna.cz. Platit je možné na dobírku nebo platební kartou online.

Volbou Ketodiet.cz jako svého prostředníka ke shazování nadbytečných kilogramů rozhodně neuděláte chybu. Recenzím můžete v tomto případě důvěřovat a jsme si jistí, že naleznete i spoustu lidí, kteří budou tvrdit, že právě Ketodiet.cz je nejlepší.