Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Mychef.kitchen

Zdravé jídlo nemusí být časově ani finančně náročné. Představuje se vám mychef.kitchen - chutné a zdravé jídlo v prémiové kvalitě. A dokonce low-carb.

MyChefKitchen jsou low-carb krabičky bez lepku, bez cukru a na základě úspěšných a prověřených dietologických principů pro zachování nebo snížení hmotnosti. Vše je připravené od základu bez použití průmyslově zpracovaných surovin a s láskou. Denně na vás čeká čerstvé kompletní menu o 5 chodech v kalorických variantách od 1 200 do 3000 kcal. Vybrat si můžete z programu healthy balance, keto, paleo, pesace a vege. Objednávat můžete krabičky na 1, 2 nebo 4 týdny od pondělí do pátku či soboty. Bohužel je služba aktuálně dostupná pouze pro Prahu. Ovšem můžete vyzvedávat ve dvou samoobslužných výdejnách.Čím se liší od konkurence? Vše je připraveno od základu. Je to servis osobního šéfkuchaře, který vám denně od základu připraví originální receptury z vybraných a čerstvých surovin. Podpoříte tak dosažení svých individuálních cílů pravidelnou a nutričně vyváženou stravou. Inspirujete se, poznáte ideální porce, zvyknete si na pravidelnost a možná poté budete schopni výsledek replikovat. Na začátek vám ale od základu uvaří, hned večer doručí. Vy se probudíte do dne, kdy budete mít připraveno pět chodů v adekvátním množství - čerstvé, zdravé i chutné.

Pokud myslíte na životní prostředí, tak vás jistě potěší, že existují kompostovatelné krabičky, které právě mychef.kitchen využívá. Stravovací krabičky jsou z kompletně přírodních materiálů. Misky jsou z celullózy a patří do biologického odpadu, případně se třídí do kontejneru na papír. Vrchní fólie jsou z bio plastu a je možné je vhodit do bioodpadu. Krabičky vám dorazí v papírových taškách a ty pak můžete vrátit do dalšího oběhu.

Pokud jste z prahy, poslouží vám kurýr. Denně vám bude na místo určení vozit kompletní čerstvé menu na následující den. Rozvozy probíhají od neděle do čtvrtka od 18:30 do 21:30 nebo ranní rozvoz do pátku od 7:00 do 9:00. K dispozici jsou také dvě výdejny, kde můžete osobně vyzvedávat a ušetřit tak dopravné 90 Kč za rozvoz. Rozvoz je cenově rozdělený do 3 zón podle mapky. Dražší rozvoz za 150 Kč je možný dokonce mimo území samotné Prahy a to v okrese Praha východ a Praha západ, kam zapadají také některé okolní vesnice.

Co se týče programů, je jich připraveno pět - Weight loss pro snadnou redukci váhy, standard pro optimální denní příjem při nižší aktivitě, Fitness pro aktivní způsob života, Athlete pro doplnění energie pro sportovce a super athlete jako vydatný program pro silnou zátěž. Variant je ale více - healthy balance je jídelníček pro každého, keto program nabízí low carb stravu, paleo program cílí na přirozené suroviny, vege program je bez masa a pesce program nabídne rybu každý den v menu.

Jen orientačně - 1200 kalorický program keto pro hubnutí po dobu 24 dnů od Po do So s odběrem ve výdejně vás vyjde na necelých 13 tisíc korun měsíčně. Za tuto cenu se ale musíte starat při svém stravování pouze o vyzvednutí jídla na výdejně. Ceny jsou samozřejmě různé podle kalorického obsahu a podle typu jídla.