Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Prodietix

Prodietix.cz je e-shop, který nabízí další z řady proteinových diet. Proteinová dieta je vždy skvělým způsobem, jak dosáhnout opravdu vysněné postavy. Přichystány jsou pro vás různé programy Prodietix, díky kterým bude vaše hubnutí účinné, pohodlné a hlavně nebudete hladovět. Keto dieta ať už od této značky, nebo jiných pomohla milionům lidí po celém světě shodit přebytečná kila. I vy můžete objevit kouzlo ketózy a ketolátek a poznáte na vlastní kůži efekt, který moderní dieta nabízí. Dobrou zprávou je, že při keto dietě od prodietixu se nemusíte obávat zlého Jo-Jo efektu.

Aby byla keto dieta pro vás opravdu efektivní a co nejsnadnější, je vhodné doporučit program každému zákazníkovi na míru. Při výběru hraje roli především věk, pohlaví, aktuální váha a hubnoucí cíl. Proto je vám při nákupu diety od Prodietix vždy k dispozici tým výživových poradců, kteří vám pomohou nejen na začátku, ale můžete se na ně obrátit také v průběhu a po konci diety. Jakmile si vyberte keto jídla a sestavíte si svůj jídelníček, proměna může začít. zatímco se budete těšit na svůj balíček, prostudujte si, co je to ketóza a inspirujte se skvělými recepty.Na Prodietix se snaží z proteinů vyrobit co nejvěrnější chuťový zážitek a to během celého dietního programu. Je důležité, aby proteinová jídla splňovala očekávání i těch nejmlsnějších jazýčků a nabízela co největší škálu. keto jídla si můžete libovolně kombinovat a pokud se s chutí netrefíte, můžete si produkty vyměnit za jiné.

Velmi klíčová je tedy fáze sestavování jídelníčku. Každému zákazníkovi na prodietix.cz je k dispozici formulář, který se zobrazí po kliknutí na tlačítko "sestavit fázi" nebo "sestavit program" u dietních programů nebo jejich fází v e-shopu. Každý z těchto programů je opatřen jednoduchou nápovědou, která souží k tomu, aby došlo k dodržování správných parametrů proteinové diety a tedy jejímu spolehlivému fungování. Je to velmi jednoduché.

Pokud se stane, že sestavování jídelníčku on-line pro vás bude příliš komplikované nebo máte jakékoliv otázky, pak je vhodné kontaktovat telefonicky výživové poradce, kteří vám se sestavováním jídelníčku rádi pomohou a objednávkový formulář vyplní za Vás.

Sestavení jídelníčku můžete přenechat kompletně na provozovateli obchodu, když kliknete na tlačítko seskočit, které je v pravém horním rohu nebo dole pod sestavovacím formulářem. pokud máte nějaké preference ohledně jídel, například které nechcete jíst, tak v posledním kroku objednávky využijte jednoduše políčko pro poznámku. I v případě, že už jste obdrželi potvrzovací e-mail, můžete svou objednávku modifikovat až do chvíle, kdy bude fyzicky odeslána.

Součástí keto programů je také poradna. V této poradně se anonymně můžete zeptat na otázky, které budou později zveřejněny na této stránce. Na dotazy vám bude vždy odpovídat kvalifikovaný výživový poradce. Před tím než odešlete svůj dotaz, podívejte se, zda se na stejnou otázku neptal již někdo před vámi.

Nezapomeňte se po obdržení objednávky podívat také do receptů. Svá jídla můžete modifikovat pro větší škálu. Přejeme dobrou chuť a úspěšné hubnutí.