Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

ESlim

Eslim je doplněk stravy. Není to ale nějaký generální vitamínový doplněk. Je přesně zacílen na muže a ženy, kteří touží redukovat svou tělesnou hmotnost a zlepšit tak svůj zdravotní stav. Lepší zdraví a nižší hmotnost jdou obvykle ruku v ruce. Produkt je čistě přírodní a vyrábí se ve Velké Británii. Samozřejmostí je, že eSlim splňuje všechny kvalitativní požadavky a normy pro užívání a je schválen také Ministerstvem zdravotnictví. Jedná se o jiné přípravky, než které nabízí konkurence. Před užíváním nemusíte absolvovat lékařské vyšetření. Stačí je zakoupit na internetu - nepotřebujete ani lékařský předpis. Produkt je určen ke snížení chuti na sladké.Tabletky mají zázračné účinky. Chuť k jídlu se vám sníží až o 85 %, zlepší se vám celková funkce metabolismu o 80 %, zlepší se spalování tuků o 75 % a 85 % uživatelů má prokazatelně nižší hmotnost.

Eslim je na našem trhu velmi unikátním produktem pro snížení hmotnosti. Je to hlavně díky tomu, že neobsahuje žádné chemikálie, uměle vyráběné látky ani škodlivé stabilizátory nebo nekvalitní náhrady. Základem složení produktu jsou 100 % výtažky a extrakty přírodního charakteru.

Ve složení naleznete:
• Zelený čaj (400 mg)
• Chilli (40 mg)
• Kofein (200 mg)
• Vitamín C (40 mg)
• L-Karnitín (230 mg)
• Citrus aurantium (400 mg)

Protože se jedná o 100 % přírodní produkt, nečekejte žádné vedlejší účinky. S užíváním eSlim se nespojují bolesti hlavy ani nic jiného. eSlim je doplněk stravy je určen pouze osobám starším 18 let. Není vhodný ani pro ty, kdo trpí srdečně-cévní onemocnění a těhotné ženy. Není ani náhradou pestré stravy. Výrobek skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Užívání přípravku je prostě absolutně jednoduché. 2 tobolky každé ráno a 2 před fyzickou aktivitou během dne. Nic víc, nic míň. Vše potřebné pro správné dávkování najdete příbalové informaci.

Certifikace:

eSlim® splňuje všechny přísné normy vyžadované k prodeji a užívání na území České republiky pro přípravky na zlepšení hubnutí. Na eSlim® nepotřebujete absolvovat žádné lékařské vyšetření a na jeho objednání nepotřebujete lékařský předpis. Produkt získal certifikát Úřadu veřejného zdravotnictví a patří mezi nejkvalitnější 100% přírodní doplňky na zkvalitnění hubnutí na našem trhu.

eSlim neslibuje žádné zázraky. Musíte se snažit zhubnout, aby fungoval. Musíte upravit svou stravu a zařadit pohybovou aktivitu. Pokud toto dodržíte, pak eSlim výrazně pomůže ve vaší snaze. Nebudete už mít chuť na sladké a jídlo obecně, metabolismus bude fungovat rychleji a cvičení bude mít lepší efekt.

A co na to Petra z Prahy?

Byla jsem strašně překvapená, jak mi eSlim pomohl v boji s přebytečnými kily po porodu mého syna. Skrbeň pohybu, stravy a eSlim mi pomohlo velmi rychle se vrátit do ztracené formy.

Tomáš z Brna je také velmi spokojený.

Hodně sportuji ale přípravek eSlim mi pomohl nastartovat lepší spalování a celkový metabolismus. Snažím se udržovat a mohu tento přípravek mohu jen doporučit.

A kila shodila i Katka z Pardubic:

Řešila jsem dlouho problémy s hmotností. Přípravek eSlim mi pomohl hlavně v odstranění chuti k jídlu a neustálého se přežírání. Po 3 měsících užívání jsem si značně zlepšila svůj jídelníček a snížila konzumaci sladkých a nezdravých potravin.

I vy se můžete stát spokojenými zákazníky a uživateli tohoto skvělého přípravku.