Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Lipoxal

Trápí Vás celulitida a obezita? Vaše potíže mají překvapivě jednoduché řešení v podobě přípravku Lipoxal Radical. Tento produkt je dostupný prostřednictvím řady lékáren včetně Drmax.cz a to jak v kamenných prodejnách tak na e-shopu.O jaký produkt se jedná? Doplněk stravy Lipoxal radical slouží při redukci hmotnosti. Obsahuje Guaranu, synefrine a L-karnitin. Vylepšená receptura má v porovnání s přípravkem Lipoxal Effekt zvýšený obsah zeleného čaje a je doplněna extraktem z vinné révy. Vinná réva je antioxidant, který zlepší stav pokožky, napomůže redukci celulitidy. Guarana a zelený čaj přispívají přirozeně k redukci hmnotnosti. Konjak glucomannan je látka, která v žaludku váže vodu, zvětšuje svůj objem a pomáhá navodit pocit sytosti. Ženšen a guarana podporují vaše hubnutí během tréninku tak, že dodávají pocit energie a příznivě působí na fyzickou vitalitu a výdrž.

Dávkování přípravku Lipoxal Radical je 1 - 2 tablety 3 x denně s dostatečným množstvím vody. tablety se užívají před jídlem v rámci redukční diety. Ve složení jsou:

Složení ve 2 tabletách
200 mg Zelený čaj (Camellia sinensis, extrakt)

Duševní stav a výkon
Dentální, orální zdraví
Antioxidant
Pružnost cév
Normální hladina cholesterolu v krvi
Normální činnost srdce, cévního systému
Koncentrace - učení
Normální hladina glukózy v krvi
Kognitivní funkce - antioxidant
Normální stav zraku - antioxidant
Normální střevní mikroflóra
Normální funkce střevního traktu
Normální funkce prostaty - antioxidant
Normální stav pokožky - antioxidant
Kontrola tělesné hmotnosti/Metabolismus lipidů
Zdraví žen - antioxidant
60 mg Guarana (Paulinia cupana, extrakt)

Imunitní systém
Fyzická a psychická vitalita
Energie - tonus - únava
Ženšen (Panax ginseng, extrakt)

Duševní stav a výkon koncentrace, koordinace, stres
Fyzický výkon a stav - kyselina mléčná
Erekce
Únava, Paměť, Slabost - vyčerpání
Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
Vitalita
Sexuální zdraví
Krevní oběh
Kognitivní a duševní výkonnost
Antioxidant
Normální hladina glukózy v krvi

Přípravek Lipoxal Radical by neměly užívat těhotné ženy, kojící ženy ani děti. Jedno balení obsahuje 180 tbl. přičemž by mělo celé balení vystačit na dva měsíce. Extrakt z guarany obsažený v přípravku obsahuje kofein, proto není vhodné užívat doplněk stravy před spaním. Jedná se o registrovaný doplněk stravy, který nemá schválené léčivé účinky. Doplňky stravy nejsou určené jako náhrada pestré stravy.

Pamatujte, že Lipoxlal je skvělým pomocníkem, ale sám o sobě nic neudělá. Potřebujete se snažit. zařaďte zdravou stravu, dostatečné množství pohybu a Lipoxal Radical. V kombinaci pak dosáhnete skutečných výsledků. Odměnou vám bude nižší zatížení svalů, nižší krevní tlak do budoucna méně zdravotních potíží a také snadnější pohyb. Lipoxal radical je skvělým doplňkem při prevenci koronárních chorob, které by vás mohly potkat, pokud nezměníte svůj životní styl. Přejeme vám příjemný nákup a spoustu úspěchů ve vašich snahách o krásnější postavu a zdravý životní styl.