Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Its My Life

Je málo diet, které opravdu fungují. Poté co lidé objevili, že ketonová, také známá jako proteinová dieta, opravdu funguje a má podporu i v lékařských kruzích, roztrhl se pytel s firmami, které nabízejí proteinovou dietu. O některých z nich už jsme vám psali a nyní vám přinášíme další. Najdete je ji na webové stránce itsmylife.cz.Keto dieta I‘ts my life! je česká proteinová dieta. Jedná se o dietní program, který je zaměřený na redukci hmotnosti. It’s my life! je šestifázový cyklus, jehož cílem je snížit váhu redukcí tuků při zachování svalů, a to dlouhodobě bez jo-jo efektu. Tento dietní program vás připraví přejít plynule na běžnou stravu a vyváženou stravu tak, abyste dosažený výsledek udrželi napořád.

Výživové poradny této společnosti jsou rozmístěny po celé České republice. Nikdy to tak nebudete mít daleko. V nich vám budou radit certifikovaní výživoví poradci.Jídlo a doplňky, které pro zdravé hubnutí It’s my life! Využívá jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin. Ty jsou 100 % využitelné pro tělo. Firma si zakládá na kvalitě svých produktů, a proto v nich nenajdete žádné chemické náhražky, glutamáty, konzervanty nebo umělá barviva. Nabízeno je také široké portfolio výrobků s vlastními recepturami. Vybrat si můžete proteinová jídla, proteinové nápoje, proteinové dezerty, delikatesy a lahůdky, snacky, doplňky stravy, celé výhodné balíčky nebo dietní programy.

Nejvhodnější je samozřejmě zvolit dietní programy pro hubnutí. Pro efektivní hubnutí je proteinová dieta od It’s my life ! rozdělená do šesti po sobě jdoucích fází. Právě díky dlouhodobým zkušenostem z praxe vědí moc dobře, jak nejlepším způsobem rozdělit dietu tak, aby vysněná váha byla dosažena co nejrychleji. Kromě diety samotné se také naučíte návykům zdravého stravování a nikdy tak už nebudete muset řešit problémy spojené s nadváhou. Na webu najdete také veškeré potřebné informace o ketóze a samotné mechanice hubnutí tímto způsobem. Uvidíte, že je to v zásadě velmi jednoduché.

Nechybí samozřejmě recenze zákazníků It’s my life. O ty se s vámi podělily známé osobnosti, ale také ostatní zákazníci, kteří tak chtěli za zhubnutí poděkovat. Kromě samotného e-shopu a poradny tu najdete také celou řadu zajímavých receptů. Protože nikdo nemá rád jednotvárnost ve stravě, jsou tu recepty, díky kterým si můžete v prvních fázích redukčního programu it’s my life! Vylepšit produkty tak, aby vám více chutnaly.Firma a značka It’s my life ne nezaměřuje pouze na hubnutí. Nabízí mimo jiné také odborné výživové poradenství, sestavování jídelníčků na míru, analýzu těla pomocí přístroje InBody, poradí sportovcům i dětem se zdravotními komplikacemi, potravinovými intolerancemi nebo alergiemi. Ke každému klientovi je přistupováno individuálně podle jeho specifických potřeb.

Mrkněte do e-shopu na ceny, porovnejte s jinými nabídkami a už konečně pohněte s tím velkým břichem. Držíme palce.